Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
"Це ж тотальна катастрофа! 48% абітурієнтів не змогли вирішити задачу рівня восьмого класу. Кожен другий з сьогоднішніх випускників не орієнтується в елементарних математичних правилах", - написав Клімкін на своїй сторінці в Facebook.
Міністр упевнений, що в Україні необхідно впроваджувати фундаментальні зміни освітньої системи.
"Про які перспективи розвитку українського ІТ-сектора і інжинірингу ми говоримо? Про технологічні прориви ми мріємо? Не хочеться нагадувати банальні істини, але освіта - це шлях до успішного майбутнього. Звертаючи з цього шляху, ми свідомо прирікаємо себе на периферію життя. І це стосується не тільки близької мені математики. Англійська, історія, географія, і, що вражає, український ... ", - написав міністр.
"У цьому році 58 875 тисяч випускників отримали рекомендації для зарахування на бюджет. З них принесли документи на зарахування майже 51 252 особи, тобто майже 87%", - уточнює Гриневич.
Як повідомляв раніше Знай.ua, у 2018 році в Україні зафіксовано своєрідний антирекорд — мінімальна кількість випускників шкіл в історії країни. На це вплинула складна демографічна ситуація, яка відбилася і на українських університетах. Повідомляє Politeka.
Про це на прес-конференції заявила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
За її словами, в 2018 році Міносвіти зафіксувало найменшу кількість випускників шкіл в історії країни. Міністр заявила, що це помітно вплинуло на роботу вузів.
Як повідомляє Гриневич, всього в цьому році 59,2% абітурієнтів, а це майже 35 тисяч осіб, отримали рекомендації на бюджет з першого пріоритету та ще 16,4% (9,6 тисячі) — з другого пріоритету.
Також Знай.ua писав про те, що Міністерство освіти і науки оприлюднило перелік прохідних балів на різні спеціальності в 2018 році.