Українські виші вже завершили реєстрацію на зовнішнє незалежне оцінювання для тих, хто вступає на магістратуру.

Тестування складатимуть майже 36 тисяч абітурієнтів, повідомляють на сайті Міністерства освіти та науки України.

Найбільше вступників зареєструвалося в Одеській юридичні академії - 2114 осіб. Столичний вуз Національна академія внутрішніх справ прийняв 2084 заяви. На третьому місці - Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. У закладі зареєструвалися 2008 абітурієнтів.

Київський національний університет імені Тараса Шевченка прийняв 1721 заяву. Харківський національний університет внутрішніх справ – 1491.

Популярні новини зараз
Абоненти збунтувалися проти "Київстар": не хочуть доплачувати за гігабайти, якими не користуються Заплатите від 17 000 до 51 000 грн: українців попередили про штрафи з 1 квітня Готуйте гаманці: українцям за лічені дні підвищать тарифи на комуналку, що подорожчає Жертвувати шлунком заради комуналки більше не доведеться: пенсіонерам призначать доплати
Показати ще

1029 абітурієнтів зареєструвалися у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Перші результати тестування

Перші результати тестування ЗНО українські абітурієнти зможуть дізнатися вже 21 червня.

Дивіться: ЗНО з англійської. Гучний кандал з тестуванням

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", в Україні оприлюднено правильні відповіді для Зовнішнього незалежного тестування з історії України.

Відповіді до завдань сертифікаційної роботи, яку здавали 6 червня, опубліковані Українським центром оцінювання якості освіти.

Також ми писали про те, що у п'ятницю, 1 червня, в Україні відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови - одного з найважливіших предметів, який необхідний для вступу на більшість спеціальностей. Вчорашні школярі виходили з аудиторій в сльозах. У прямому сенсі. А вся справа в тому, що в самий відповідальний момент організатори "спрацювали" в кращих українських традиціях. В 2018 році на іспиті з'явився новий вид завдання: аудіювання. Ось на ньому і почалися веселощі.

У соціальних мережах абітурієнти та їх батьки масово скаржаться на катастрофічне якість запису, після прослуховування якої українці повинні були робити завдання.