Абітурієнтів з анексованого Криму та окупованого Донбасу проінструктували щодо вступу до українських вишів.

Відповідні поради розробили та записали на відеоролик у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

Звернення Міністра В. Черниша до абітурієнтів з непідконтрольн...

Звернення Міністра В. Черниша до абітурієнтів з непідконтрольних та окупованих територій Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш звертається до цьогорічних абітурієнтів на тимчасово окупованих та непідконтрольних Уряду територіях з нагоди старту вступної кампанії 19 червня: Дорогі абітурієнти з окупованих та непідконтрольних територій України! Останні роки ви живете в умовах несвободи та штучної ізоляції від своєї країни. Ми зробили все для того, щоб ви могли обрати вищий навчальний заклад на вільній землі. Закликаємо вас вступати до українських навчальних закладів та творити майбутнє разом. Ми чекаємо на вас!

Posted by Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України on Friday, 16 June 2017

Вступникам нагадали наступне:

Популярні новини зараз
Тарифний "сюрприз" для мешканців багатоповерхівок: травневі платіжки заберуть ще більше грошей Українським родинам виплатять 10800 грн: як подати заявку Платіжки за травень не порадують: постачальник газу підвищив тариф Чому в СРСР будували 5- та 9-поверхівки - ви навіть не здогадуєтеся, у чому "секрет"
Показати ще
  • із переліком вишів, до який дозволено вступати (26 вишів у 18 містах) за спрощеною процедурою, можна ознайомитись на сайті Міносвіти;
  • для вступу треба подати: паспорт, атестат про освіту та сертифікат ЗНО;
  • необхідно написати заяву, заповнити освітню декларацію та скласти три іспити: українську мову, історію України та профільний предмет;
  • спрощена процедура вступу діятиме із 19 червня по 30 вересня;
  • абітурієнти з Криму та Донбасу можуть вступати до будь-яких інших вишів на загальних умовах.

Як писав раніше "Знай.ua", абітурієнти з Криму та Донбасу матимуть змогу потрапити до навчальних закладів на підконтрольній Україні території та навчатися за держзамовленням у межах квот, передбачених законом.

Уряд встановив квоти в обсязі однієї тисячі місць між вузами, які підпадають під дію закону про вищу освіту для студентів окупованих територій.