Офіційний анонс відеокарти NVIDIA RTX 2060 запланували лише на січень 2019 року, однак деякі онлайн-магазини вже активно готуються до релізу відеоадаптерів. Приміром, один із відомий онлайн магазинів вже додав відеокарту в каталог товарів, які можна купити.

Судячи з інформації, відеокарта має чіп NVIDIA TU106 з 1920 ядрами CUDA, компанію яким склали 6 ГБ пам'яті GDDR6 з 192-бітною шиною. Так, як і очікувалося, характеристики топові. Крім того, джерело вказує на наявність 120 текстурних блоків, 48 ROP, 240 тензорних і 30 RT-ядер. Якщо ці цифри вам нічого не говорять, можна сміливо заявити, що відеокарта буде запускати всі ігри на максимальних налаштуваннях графіки, при цьому не змушуючи комп'ютер сильно навантажувати.

Враховуючи те, що схожа ASUS ROG Strix GeForce RTX 2070 пропонується в'єтнамським рітейлером за досить високою ціною в 850 доларів (близько 22 500 гривень), можна припустити, що рекомендована вартість відеокарти GeForce RTX 2060 буде перебувати в діапазоні 350 – 400 доларів (близько 9 300 – 10 600 гривень). Нагадаємо, що ця модель секретної відеокарти надійде в продаж вже 15 січня, так що геймерам саме час починати збирати на цей компонент для ПК.

Популярні новини зараз
Якою буде погода у травні для українців: чи ховати парасольки та куфайки після квітневих дощів Українців поставили у жорсткі рамки: почнуть обмежувати Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто Оля Полякова дізналася, що вагітна після розлучення: як насправді з'явився Буряковський
Показати ще

Нагадаємо, що компанію Apple знову звинуватили у крадіжці патентів. На цей раз яблучну звинуватив корпорацію не Qualcomm, який протягом останнього місяця намагається відсудити у Apple величезні гроші. Судячи з позовом, Apple нібито вкрала патенти для створення технології безконтактної оплати Apple Pay. Система досить проста, але Fintiv отримала патент на цю ідею ще в 2011 році, в той час як Apple впровадила цю функцію через 5 років.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Google обвинуватили в стеженні за дітьми. Судячи з усього, корпорація дізнається дані про дітей для того, щоб передавати інформацію стороннім особам, які надалі будуп подавати дитині рекламу, яка буде ефективною. Приміром, додатки від Google стежать за місцем розташування дитини, номери в адресній книзі.

Знай.uа писав, що Facebook вляпалася в черговий скандал. Компанію звинувачують у продажу особистої інформації користувачів стороннім компаніям, серед яких Apple, Microsoft, Netflix і Spotify. І хоча компанії роблять вигляд що нічого про це не знають, репутація Facebook наштовхує на думку, що це правда.