Число гравців в різного роду відеоігри збільшується з кожним роком. Все більше і більше людей по всьому світу вважають за краще проводити вільний час не в реальному світі, а у віртуальному. 12 лютого 2019 року сталося неймовірне подія, – популярна гра Civilization VI стала безкоштовною. Відтепер всі бажаючі можуть її пройти, а раніше за це довелося б віддати кругленьку суму грошей. Варто зазначити, що саме ця частина є культовою. Її вихід чекали мільйони справжніх фанатів стратегій.

Все це стало можливим завдяки тому, що розробники вирішили зробити Civilization VI безоплатної в честь виходу нового великого доповнення. При цьому без усякої плати вдасться пограти тільки в оригінальну частину гри, а ось за доповнення Rise and Fall, випущене в лютому 2018 року, доведеться заплатити окремо, так само як і всі інші DLC. Втім, навіть такий крок вважається щедрим, адже сама гра коштує досить багато, так як проект позиціонують як гру клас ААА.

Гра вже доступна для всіх бажаючих в бібліотеці Steam, так що саме час зануритися в світ стратегій.

Нагадаємо, що компанія Ubisoft проговорилася про всі секрети майбутньої гри The Division 2. Варто зазначити, що перша гра користувалася величезною популярністю, так що вихід другої частини було досить очікуваним. Один з творців гри повідомив, що незабаром з'явиться відкритий бета-тест, так що кожен бажаючий зможе випробувати гру ще до її анонсу. Відмінна можливість, щоб зрозуміти, чи подобається вам гра, чи ні.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що власники старих iPhone не хочуть оновлювати свої смартфони. Судячи з фінансових звітів компанії, продажі нових iPhone 2018 року виявилися невдалими. І це не дивно, адже нічого нового компанія не показала в цьому році, а сенсу переплачувати за точно такий же телефон тільки з меншими рамками просто немає.

Знай.uа писав, що iPhone в Україні істотно подешевшали. Повідомляється, що тепер можна придбати порівняно нові моделі за доступною ціною. Варто відзначити, що магазини і торговельні посередники просто хочуть продати решту смартфони, щоб звільнити місце новим моделям, вихід якого запланований на 2019 рік.