Нідерландське управління у справах споживачів і ринків (ACM) має намір з'ясувати, чи не зловживає Apple становищем, яке займає магазин додатків App Store. Втім, подібні звинувачення вже були, і це стосується не тільки Apple. Раніше Google звинуватили в монополії на ринку ОС, так як компанія встановлювала програми у всі смартфони на Android.

Постачальники додатків в значній мірі залежать від компаній Apple і Google, що надають доступ до додатків в своїх магазинах додатків. За словами ACM, в ході недавнього дослідження ринку в магазинах додатків були виявлені ознаки, що вказують на те, що Apple зловживає своїм становищем. Крім цього, яблучну компанію перевірять на пріоритетність додатків, так як найчастіше такі корпорації нав'язують програми, які самі ж і розробили.

Дізнавшись про розслідування, компанія Apple поспішила заявити, що відноситься до всіх розробникам додатків однаково і впевнена, що антимонопольне розслідування це підтвердить. Втім, як йдуть справи насправді, ми дізнаємося пізніше.

Нагадаємо, що смартфони Samsung Galaxy S10 почали масово виходити з ладу. Варто нагадати, що ціни на смартфон починаються від 25 тисяч гривень, що робить їх дорогими девайсами. Однак, деякі користувачі помітили, що їх смартфони почали вирубуватися, і вже після цього не можуть включитися назад. Підзарядка не допомагає, як і глобальна перепрошивка пристрою. Компанія почала змінювати смартфони гарантії, що натякає на те, що самі пристрої мають поломки компонентів.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанія Apple показала рекламний ролик з допомогою iPhone XS і хокеїстів. Компанія давно не знімає студійну рекламу своєї продукції, а робить ролик прямо з допомогою своїх смартфонів, і це відео не стало винятком. На ролику можна побачити звичайний день професійного хокеїста.

Знай.uа писав, що компанія Google вирішила оновити Play Market, яким користуються мільйони користувачів. Серед іншого, дизайн дозволить краще використовувати сервіс, так як дизайн став більш мінімалістичним.