Режим інкогніто, доступний в переважній більшості веб-браузерів, призначений не тільки для приховування історії переглядів, але і для того, щоб заборонити сайту відстежувати відвідувача. Однак, насправді деякі браузери не припиняють стежити за користувачами, і продовжують збирати дані.

Щоб уберегти своїх користувачів від небажаного виявлення, Google переробила режим інкогніто таким чином, що тепер визначити його не можуть навіть сайти, які сприймають його як публічного. І хоча подібна функція доступна тільки для тестерів, що звичайні користувачі теж можуть випробувати новинку, яка сховає вас від сайтів.

 

  • Для цього введіть в адресний рядок команду chrome://flags;

  • знайдіть в рядку пошуку прапорів Filesystem API in Incognito;

  • Активуйте її і перезавантажте браузер;

 

Після простих маніпуляцій сайти не будуть знати, що ви перебуваєте на них. Втім, гугл може і далі збирати дані про вас, так що варто бути обережним.

Нагадаємо, що компанія Google готова випустити бюджетну версію смартфонів Pixel 3a, ціна якого приємно здивує публіку. Компанія навіть назвала точну дату виходу, яка припадає на 7 травня. Втім, про новинку ми вже практично всі знаємо, так як пошуковик не вміє зберігати таємниці. Що стосується цін, за девайс попросять близько 500 доларів, що цілком собі приємна ціна.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, Маск підняв ціни на автомобілі Tesla. Втім, Мак спробував виправдатися за цю неприємну новину. Відзначається, що ціни зростуть вже з 1 травня 2019 року, так що саме час придбати автомобіль за більш вигідною ціною.

Знай.uа писав, що iPhone SE 2, вихід якого чекають мільйони фанатів, все ж з'явиться на прилавках. Повідомляється, що компанія вже займається розробкою даної моделі, і її зовнішній вигляд буде нагадувати SE, який з'явився на прилавках вже в 2016 році. Втім, за девайс попросять близько 700 доларів, але апарат отримає всі сучасні фішки смартфона від Apple.