Бельгійський центр кібербезпеки не знайшов жодних доказів того, що телекомунікаційне обладнання, що постачається Huawei Technology, могло б використовуватися для шпигунства. Втім, про це вперше повідомили влада СШАі запропонував підтримати ці звинувачення і інші країни. Однак Бельгія не підтримала ініціативу США.

Агентству, яке звітує перед прем'єр-міністром Бельгії, було доручено проаналізувати можливу загрозу, створювану Huawei, яка постачає обладнання бельгійським операторам мобільного зв'язку Proximus, Orange Belgium і Telenet. Втім, виявити які-небудь порушення і загрози безпеці не вдалося.

Найбільший світовий виробник телекомунікаційного обладнання став мішенню США. Сполучені Штати стверджують, що обладнання Huawei може використовуватися для шпигунства і під цим приводом намагаються переконати інші країни відмовитися від його використання. Подивимося, хто захоче підтримати США в цьому гучному скандалі. Нагадаємо, що електроніка Huawei під забороною на території США.

Нагадаємо, що компанія Google готова випустити бюджетну версію смартфонів Pixel 3a, ціна якого приємно здивує публіку. Компанія навіть назвала точну дату виходу, яка припадає на 7 травня. Втім, про новинку ми вже практично всі знаємо, так як пошуковик не вміє зберігати таємниці. Що стосується цін, за девайс попросять близько 500 доларів, що цілком собі приємна ціна.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, Маск підняв ціни на автомобілі Tesla. Втім, Мак спробував виправдатися за цю неприємну новину. Відзначається, що ціни зростуть вже з 1 травня 2019 року, так що саме час придбати автомобіль за більш вигідною ціною.

Знай.uа писав, що iPhone SE 2, вихід якого чекають мільйони фанатів, все ж з'явиться на прилавках. Повідомляється, що компанія вже займається розробкою даної моделі, і її зовнішній вигляд буде нагадувати SE, який з'явився на прилавках вже в 2016 році. Втім, за девайс попросять близько 700 доларів, але апарат отримає всі сучасні фішки смартфона від Apple.