Своє майбутнє розвиток компанія Apple все більше пов'язує з сервісами, такими як Apple Music, iCloud, Apple TV, Apple News+ і багатьма іншими. Повідомляється, що Apple уклала договір з Amazon, щоб використовувати сервіси корпорації для зберігання і обробки даних.

Apple завжди покладалася на хмарні платформи Microsoft Azure і Amazon S3, а в 2016 році стало відомо, що компанія стала використовувати сервіси Google для зберігання даних iCloud. Непряме підтвердження цього з'явилося в лютому минулого року. Тепер телеканал CNBC повідомив про те, що Apple сильно залежить від хмарного сервісу Amazon.

Наголошується, що Apple щомісяця виплачує по 30 мільйонів доларів сервісу Amazon за використання їх сервісів. Сервера відповідають за обробку даних, а також для роботи гаджетів для розумного будинку, серед яких і розумні колонки.

Apple – далеко не єдина компанія, яка використовує для своїх програмних продуктів сервера Amazon. Ряд великих технологічних компаній зазначили у своїх фінансових документах, що витрачають на хмарні послуги Amazon сотні мільйонів доларів в рік. Навіть Netflix і Spotify користуються послугами Amazon, приносячи компанії мільйонний прибуток кожен місяць.

Нагадаємо, що експерти вирішили перевірити, яка собівартість кожного iPhone, який з'явився на прилавках. Результати просто шокували. Виявляється, користувачі платять у два, а в деяких випадках і в три рази більше за бренд. Приміром, собівартість iPhone X всього лише 390 доларів, у той час як його вартість на момент виходу становила аж 1000 доларів.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що флагманський Meizu 16s отримає унікальну технологію. Судячи з злитим в мережу даними, смартфон отримає незвичайної камерою, яку вдалося прибрати з лицьової панелі смартфона. Швидше за все, вона буде висувною, як в смартфонах Vivo.

Знай.uа писав, що компанія Huawei готує до виходу складаний смартфон Mate X за $2500. Відзначимо, що компанія не поспішає продавати свою новинку, щоб не повторити невдалий план Samsung, яка почала продавати гнучкі смартфони занадто рано. В результаті, смартфони через кілька днів після експлуатації почав ламатися.