Компанії Microsoft і Sony завершили цей тиждень вельми несподіваним спільною заявою про стратегічне партнерство в області штучного інтелекту і хмарного геймінгу. Дивно, але головні конкуренти в області ігрової індустрії вирішили співпрацювати разом. Швидше за все, компанії почали боятися конкуренції в особі Google і Apple, які теж в 2019 році увірвалися в індустрії комп'ютерних і електронних ігор.

У відповідному прес-релізі Microsoft заявляє, що “одна з цілей партнерства є створення більш досконалих платформ розробки для творців контенту” і, схоже, що Sony і Microsoft будуть виступати рівноправними партнерами в майбутніх проектах, призначених для розробників та ігрового співтовариства. Нагадаємо, що Sony розробляє PlayStation 5, а Microsoft Xbox нового покоління.

Будемо сподіватися, що тепер ігри для ігрових консолей будуть випускатися більш якісними.

Нагадаємо, що Windows 7 і Windows XP опинилися в руках хакерів. Зловмисники могли отримати доступ до даних мільйонів користувачів. Проте, корпорація Microsoft швидко усунули цю проблему за допомогою оновлення. Настійно рекомендуємо оновити свою ОС до останньої версії.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанія Google назвала головні переваги нічного режиму в смартфонах на Android. За словами компанії, нічний режим дозволяє зменшити витрату заряду акумулятора, і в деяких випадках економія досягає 60 відсотків. Крім цього, темний режим знижує навантаження на очі користувача.

Знай.uа писав, що інсайдери розкрили характеристики флагманського Samsung Galaxy Note 10. Повідомляється, що девайс вийде в декількох модифікаціях, одна з них точно отримає підтримку 5G-мережі. Також експерти повідомили, що об'єм акумулятора буде досягати 4500 маг, що досить багато на сьогоднішній день. Традиційно, презентація девайса запланована на серпень 2019 року.