У викидах крижаного пилу з надр Енцелада, одного із супутників Сатурна, виявлені нові види органічних з'єднань - "прекурсори" амінокислот. Учені США виявили подібність життя на одному з супутників.

Вчені пишуть, що речовини з ядра Енцелада, змішуючись з водою з великого підповерхневого океану, потрапляють в космос через гідротермальні розломи у вигляді водяної пари і бризок. Саме ці речовини і виявили на льоді.

З'ясувалося, що ці речовини спочатку розчиняються в океані, потім випаровуються з поверхні води, після чого конденсуються і замерзають на льоду в розломах в корі Енцелада. Схоже, це свого роду зміна форми і стану рідини.

Популярні новини зараз

Кличко заговорив про продовження карантину в Києві: визначили дату

Полякова з донькою потролили Фреймут: "Як правильно пити пиво?"

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Леся Нікітюк навчилася "керувати" чоловічою гідністю без штанів: "Коли дуже сумно"

Показати ще

Вчені впевнені, що ці “цеглинки життя” зможуть довести, що існують живі організми за межами Землі.

Нагадаємо, що автомобіль Bugatti побив світовий рекорд, і розігнався до рекордних 490 км/ч. Тепер же компанія Hennessey збираються побити цей рекорд, випустивши автомобіль, який зможе подолати позначку в 500 км/год. Автомобіль точно зможе перевершити свого конкурента, так як він помітно легше, а значить, зможе набрати швидкість значно швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e. Звичайно, на конкурента Tesla вона точно не тягне, але для міста це відмінний автомобіль, враховуючи його можливості і габарити.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам. Тепер на смартфонах можна прибрати рекламу, яка набридла абсолютно всім. Правда, нова функція можлива лише в MIUI 11 яка буде доступною тільки на нових флагманах або потужних смартфонах компанії.