1. Вивчіть сам продукт. Деяка техніка може працювати тривалий час, а деяка не так довго. Крім того, в інтернеті можна знайти інформацію про конкретної моделі, дізнатися про найбільш відомих і поширених помилках і проблеми.

2. Ознайомтеся з певною термінологією. Відремонтований продукт, це не обов'язково використаний продукт. Можливо, пристрій було відправлено назад виробнику для виправлення якихось дефектів і тепер продається, як відремонтоване пристрій, часто з гарантією виробника. Поняття відновлене пристрій означає, що воно використовувалося, але потім було відправлено на ремонт. Як правило, такі пристрої поставляються з гарантією від компанії, яка його продає, але не від виробника.

3. Дізнайтеся, хто проводив ремонт або відновлення пристрою. Якщо виробник, то менше ризику, ніж, якщо б це був хтось інший. Ви також повинні з'ясувати, що було відремонтовано або замінено.

4. Переконайтеся, що продукт поставляється з пристойною гарантією. Якщо ви купуєте в мережі магазинів або в інших авторитетних продавців, то є ймовірність, що є якась гарантія на товар. Дізнайтеся, який термін гарантії і що вона охоплює. Також запитайте про додаткове гарантійному покритті. Якщо воно є, то уточніть умови та ціну. Ви можете навіть не купувати розширену гарантію, але той факт, що вона є, можливо, підвищити довіру до компанії або впевненість у якості продукту. Якщо гарантія 6 місяців або менше, то можна сказати, що у продавця немає впевненості в продукті.

5. Задайте питання про повернення та обмін. Продавці з хорошою репутацією навіть не будуть задавати питання, якщо ви вирішите повернути товар через місяць після покупки.

Популярні новини зараз

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Блаженніший Святослав втратив маму після тривалої хвороби: інформація про прощання

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Андрій Данилко не стримався й розцілував Олю Полякову нижче пояса: "Там дитинка"

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Samsung анонсував гнучкий смартфон-книгу.