Після блокування в Україні російських сайтів ВКонтакте, Яндекс, Однокласники і Mail.Ru їх відвідуваність різко скоротилася, незважаючи на величезний інтерес українських користувачів до статей з порадами з обходу блокування.

За даними сайту SimilarWeb, які були надані виданню ЕП, за п'ять днів блокування доступу відвідуваність ВКонтакте впала на 3,35 мільйона - з 10 мільйонів відвідувань в день, в середньому, до 6,75 мільйонів.

Відвідуваність соціальної мережі Однокласники скоротилася на 1,67 мільйона. До блокування відвідуваність складала в середньому 4,64 мільйона на добу, після початку блокування склала 2,97 мільйона.

Яндекс завдяки блокування доступу втратив приблизно 2 мільйони відвідувань. Середня добова відвідуваність сервісів Яндекса до блокування становила близько 6 мільйонів, після початку блокування вона впала до 3,9 мільйона.

Інтернет-портал Mail.Ru втратив 1,22 мільйона відвідувачів. До початку блокування його відвідуваність складала близько 4,62 мільйони на добу, після блокування вона знизилась до 3,4 мільйонів відвідувань.

Популярні новини зараз

Гола дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова сховала животик за простирадлом: "Ніхто не відніме"

Кияни пішли в "туалетний" наступ, намагаючись очистити місто від смороду

Юля "Зайка", Джессіка і Дана "напали" на колишніх Ксенії Мішиної з "Холостячки": "Дивлюся і ржу"

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Показати ще

За словами аналітика SimilarWeb, надана статистика в більшості випадків враховує також і тих українських користувачів російських сайтів, які заходять на них через VPN.

За даними аналітичного центру TNS Kantar CMeter, число відвідувачів заблокованих російських сайтів зменшилася в 2-2.4 рази.

Соціальна мережа Facebook прискорила свій ріст в українському сегменті. Збільшення її добового охоплення на десктопних комп'ютерах зросла на 30%.

Раніше інформаційний портал Знай.uа повідомляв, що браузер для обходу блокування сайтів FreeU виявився вірусом від Mail.ru.