Як видалити сторінку ВКонтакте

поділитись
Простий спосіб видалити свою сторінку в ВКонтакте

Блокування російських сайтів в Україні було неоднозначно сприйнято користувачами. Одні користувачі вкрай негативно сприйняли цю новину і почали активно шукати способи обходу блокування ВКонтакте, Однокласники, Яндекса і інших російських сайтів. Інші ж вважають що це правильний хід і зробити це треба було давно. А багато людей вирішили видалити свої сторінки в ВКонтакте.

Соціальним мережам зовсім невигідно втрачати своїх користувачів. Але ВКонтакте не стала ховати можливість видалення сторінки користувача, на відміну від Однокласників, де не просто хитро сховали видалення сторінки, але ще й підсунули користувачам платну послугу закриття сторінки.

Щоб видалити свій профіль ВКонтакте достатньо перейти в налаштування, клікнувши на свою аватарку в правому верхньому куті (або просто перейти за посиланням: vk.com/settings). Внизу сторінки налаштувань натиснути на "видалити свою сторінку", вказати причину і підтвердити видалення.

При активній галочці "розповісти друзям" ваші друзі побачать у стрічці новин повідомлення, відповідне вибраному вами причини.

Дивись відеоінструкцію з видалення сторінки Вконтакті:

 

Як видалити сторінку в ВКонтакте зі смартфона або планшета

Для видалення сторінки користувача ВКонтакте зі смартфона або планшета найпростіше зайти в ВКонтакте через мобільний браузер, переключитися на десктопну версію сайту і виконати всі вищеописані дії.

Раніше інформаційний портал Знай.uа повідомляв, що браузер для обходу блокування сайтів FreeU виявився вірусом від Mail.ru.

Автор матеріалу: 
Павел Андриашкин
Теги: 
Как удалить страницу в ВКонтакте, ВКонтакте удалить страницу, ВКонтакте, howto
Компанія вирішила зробити унікальне додаток
0
0
17:34 19.04.2018
Компанія відновить легендарне спортивне авто
0
0
17:26 19.04.2018
Інтернет став швидшим за думки
0
0
17:20 19.04.2018
Android допоможе зберегти ваші нерви
0
0
17:01 19.04.2018
Гра обіцяє бути божевільною
0
0
15:11 19.04.2018