Блокування російських сайтів в Україні було неоднозначно сприйнято користувачами. Одні користувачі вкрай негативно сприйняли цю новину і почали активно шукати способи обходу блокування ВКонтакте, Однокласники, Яндекса і інших російських сайтів. Інші ж вважають що це правильний хід і зробити це треба було давно. А багато людей вирішили видалити свої сторінки в ВКонтакте.

Соціальним мережам зовсім невигідно втрачати своїх користувачів. Але ВКонтакте не стала ховати можливість видалення сторінки користувача, на відміну від Однокласників, де не просто хитро сховали видалення сторінки, але ще й підсунули користувачам платну послугу закриття сторінки.

Щоб видалити свій профіль ВКонтакте достатньо перейти в налаштування, клікнувши на свою аватарку в правому верхньому куті (або просто перейти за посиланням: vk.com/settings). Внизу сторінки налаштувань натиснути на "видалити свою сторінку", вказати причину і підтвердити видалення.

При активній галочці "розповісти друзям" ваші друзі побачать у стрічці новин повідомлення, відповідне вибраному вами причини.

Дивись відеоінструкцію з видалення сторінки Вконтакті:

Популярні новини зараз

Майкла Щура з "Телебачення Торонто" побили в Києві: "Вони не гальмували"

Пугачова несподівано зізналася про проблеми з Орбакайте - Примадонна без сил: "Коли помру..."

У "Зайки" є інший? Учасниці "Холостяка" накинулися на Юлю зі звинуваченнями

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

Як видалити сторінку в ВКонтакте зі смартфона або планшета

Для видалення сторінки користувача ВКонтакте зі смартфона або планшета найпростіше зайти в ВКонтакте через мобільний браузер, переключитися на десктопну версію сайту і виконати всі вищеописані дії.

Раніше інформаційний портал Знай.uа повідомляв, що браузер для обходу блокування сайтів FreeU виявився вірусом від Mail.ru.