Інтерес до кріптовалют з кожним днем зростає. На сьогоднішній день важко говорити про наявність єдиної думки у керівників держав з цього питання. У деяких країнах запроваджено заборону на кріптовалютні обмінники. Інші ж уряди, навпаки, збираються заснувати власні кріптовалюти. Тим не менш, економісти не вірять в заміну національних грошових одиниць віртуальними, передає The Guardian.

Професор економіки Гарвардського університету і колишній головний економіст МВФ Кеннет Рогофф впевнений, що технологію блокчейна, яка лежить в основі біткойна, чекає велике майбутнє. А ось ринок кріптовалют рано чи пізно лусне, і чималу роль у цьому відіграє уряд. За останній рік курс біткойна зріс на 600%, а за два роки — на 1600%. На момент публікації вартість кріптовалюти перевищила $4800, що більш ніж в три рази перевищує ціну за унцію золота.

На думку Рогоффа, кріптовалюти так і залишаться на других ролях. Хоча можливо такі країни як Японія зможуть стати новими офшорами, внаслідок свого ліберального ставлення до цього питання. Головною привабливістю такого методу оплати залишається висока ступінь анонімності. Наврядчи уряди погодяться мириться з цим способом уникнення оподаткування і контролю.

раніше портал "Знай.ua" повідомляв про спосіб заробити на кріптовалюті

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва "підтримала" Володимира Дантеса після нелегкого визнання: "Мізків там немає..."

Міра Карпович з "Татусевих доньок" розповіла про відносини з "сестрами": "Пили, курили, було все..."

Оля Полякова зізналася, хто із зірок шоу-бізнесу її дратує - Тіна Кароль у списку

Дзідзьо вперше показав "батька" - аж за душу бере: "Дякую..."

Показати ще