Google займеться ліквідацією шкідливої інформації спеціальний алгоритм. Для реалізації проекту розробники впровадили в спеціальний сервер тисячі небезпечних хешей, наявність яких у матеріалі допоможе виявити матеріал.

Компанія Google, а також провідні корпорації, такі як Twitter, Facebook, Microsoft і YouTube до кінця 2018 року введуть алгоритм, видаляє небезпечний контент до старту його публікації.

Програмісти додали 88 000 постів терористичної спрямованості на 12 мовах світу, включаючи й російську. Хеш являє собою цифровий зліпок даних, кодовану рядок, де зашифровано чималий масив інформації.

Популярні новини зараз
"Київстар" попередив українців про небезпеку: що треба знати Пенсіонери отримають підвищену пенсію: які умови Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну Залишать голими та босими: комунальники пообіцяли "не райдужну перспективу" всім боржникам
Показати ще

Зараз автори проекту працюють над створенням бази, куди інтернет-компанії зможуть додавати записи шкідливого контенту. До теперішнього моменту в базі присутні більше шкідливих 4700 постів.

Нагадаємо, що представлений нещодавно трейлер Cyberpunk 2077 від творців ігрового "Відьмака" не справив належного враження на письменника Вільяма Гібсона — основоположника жанру кіберпанк. Автор культового науково-фантастичного роману "Нейромант" упевнений, що творці гри нічого нового в жанр не принесли.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що на початку цього місяця на форумі USB Implementers Apple, Microsoft та інші технологічні компанії анонсували новий HID (Human Interface Device) стандарт для екранів Брайля.

Відзначається, що створення єдиного стандарту полегшить виробникам випуск екранів для незрячих користувачів, а розробникам програмного забезпечення не треба буде додатково працювати над додатками. Екрани, побудовані з використанням нового стандарту будуть працювати за принципом plug-and-play і не вимагати спеціальних драйверів.

Відомо, що в світі налічується чверть мільярда людей з розладами зору. Шрифт Брайля є ключовим методом, використовуваним для навчання, роботи і розваги незрячих людей. HID-стандарт дозволить легко інтегрувати екрани Брайля в різні пристрої, завдяки чому вони стануть легким у використанні інструментом у домі, в школі, на роботі або в дорозі.