Вчений із США представив проект під назвою Hair IO, який представляє з себе інтерактивні волосся, якими можна управляти прямо зі свого смартфона, підключеного до винаходу.

Спеціаліст по імені Ерік Паулос з Університету Каліфорнії, у групі студентів створив спеціальні інтерактивні волосся, які приводяться в рух за допомогою смартфона, підключеного до них.

Подивіться дивовижне відео:

У Мережі з'явилося відео, на якому зображений процес роботи даного винаходу в зв'язці з мобільним додатком, встановленому на смартфоні. Користувач може самостійно змушувати волосся рухатися з допомогою активації даної функції в додатку. Також рух інтерактивних волосся може проводитися при отриманні повідомлень на смартфоні, що може служити черговим інструментом сигналізації про важливі події.

Популярні новини зараз

Українець помер на заробітках у Польщі, рідні вбиті горем: "Не можемо поховати..."

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Ірину Білик рознесло на "Осколки": "Зустрів і покохав"

Тіна Кароль після гарячої фотосесії без трусиків отримала бурю критики: "Звичайна жидівська..."

Показати ще

Ерік Паулос вважає, що подібні інтерактивні волосся зможуть зацікавити багатьох артистів, які урізноманітнюють свої виступи з допомогою цього цікавого винаходу.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що на льоду в Арктиці, зокрема, в Гренландії, з'являються дірки, але вчені не можуть зрозуміти, що їх викликає. Про це пише наукове видання Popular Mechanics.

Фотографія, на якій видно дивні діри в кризі, зроблені фотографом і вченим Джоном Соннтагом в рамках місії NASA «IceBridge». Поки немає точних даних про причини виникнення цих провалів — можливо, вони з'являються із-за танення льоду, яке відбувається завдяки підвищенню температури морської води. Ще одна потенційна причина їх виникнення – тюлені або кити, які полюють під льодом і роблять повітряні отвори.

NASA навіть створила конкурс, запропонувавши користувачам вгадати, що ж зображено на фотографії. В результаті організація отримала масу відповідей, в яких юзери припускали, що діри в кризі можуть бути пов'язані з роботою підводних човнів, падінням астероїдів, вулканічною активністю і навіть хімічними процесами в солоній воді.