Режим роботи екрану, при якому швидкість оновлення зображення становить 120 Гц, відключений на смартфонах Sony в цілях зниження енергоспоживання.

Про це AndroidAuthority дізнався від офіційних представників виробника. За словами представників компанії, ресурси, необхідні для забезпечення режиму роботи, порушують баланс продуктивності та автономності.

“Звертаємо вашу увагу на те, що смартфони Sony дійсно підтримують режим оновлення екрану з частотою 120 Гц, — цитує AndroidAuthority слова офіційних представників Sony. — Незважаючи на це, ми вважали за краще відключити його, щоб забезпечити оптимальний рівень енергоспоживання".

Відомо, що підтримка оновлень на частоті 120 Гц забезпечує більш плавну роботу екрану, відбиваючись на показнику змінюваності кадрів. Про те, що смартфони Sony підтримують цей режим, дізнався розробник Myself5, якому вдалося дослідити вихідний код апаратів і навіть зімітувати роботу режиму, скомпілювавши ядро Android 8.1.

Популярні новини зараз
Чергуватимуть представники ТЦК: де українцям тепер можуть вручити повістку "Війна на території росії": відомий астролог назвав час, коли Україна відчує мир Зміни у тарифах: мобільний оператор Lifecell зробив важливе оголошення Жодних довгих дієт та виснажливого спорту: надійний спосіб схуднути до літа
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що експерти з мобільної техніки впевнені, що агресивна піар-кампанія Xiaomi здатна зомбувати покупців. При цьому основною приманкою служить співвідношення ціни і якості гаджетів.

Шанувальники Xiaomi в своїй більшості впевнені, що їх смартфони найкращі в світі. Нібито за якістю вони перевершують Apple, Galaxy, і будь-якого іншого конкурента, а за свої гаджети виробник просить скромну суму, і віддає практично за собівартістю. Але фахівці в мобільній техніці стверджують, що головною причиною популярності Xiaomi є агресивна піар-кампанія бренду.

Справа в тому, що гаджети подібної якості з Xiaomi продаються у великій кількості в Китаї. Але свою фан-базу компанія набирає і з допомогою великій швидкості виробництва нових моделей гаджетів – в середньому в компанії на виробництво гаджета йде близько місяця. Також лояльні шанувальники Xiaomi залучаються виробником для бета-тестування, дослідження і створення інновацій на безоплатній основі для фанатів.