Портал "Знай.ua" зібрав топ-10 міфів про фотоапаратах.

1. Фотограф просто натискає на кнопку. Багато хто вважає, що з розвитком розумних технологій в сучасних камерах потрібно просто наводити фотоапарат на об'єкт і натиснути кнопку. У вас може бути краща в світі камера, але якщо ви використовуєте її тільки в режимі АВТО, то ваші знімки мало чим відрізнятимуться від знімків, зроблених дешевим аналогом.

2. Досить мати хорошу дорогу камеру, щоб стати професіоналом. Бути професійним фотографом - це набагато більше, ніж просто мати дороге обладнання. Крім красивих фото, необхідно мати успіх у клієнтів і заробляти при цьому.

Популярні новини зараз
Боргів не обібратися, якщо забудете про це: українцям нагадали про важливу процедуру Зміна ціни на електроенергію: у НКРЕКП зробили заяву для споживачів Українцям готують тарифний удар після опалювального сезону Показники лічильника вже не аргумент: українців змушують платити за світло більше, ніж "накрутили"
Показати ще

3. Професіонал завжди працює професійно. На жаль, не всі професійні фотографи розуміють, що це робота, а не хобі. Справжній професіонал повинен уміти спілкуватися з клієнтами і вміти діяти в різних ситуаціях.

4. Професіонали роблять більш якісні фотографії, ніж любителі. Є багато талановитих фотолюбителів, які роблять фотографії значно краще деяких професіоналів. Але професіоналізм означає ще й певний спосіб життя і постійне зростання.

5. Все можна виправити в Photoshop. Photoshop вимагає зовсім інших знань і навичок, ніж фотографія. Ви не зможете зробити погану фотографію гарної, але можете зробити хорошу фотографію ще краще при належному вмінні і старанні.

6. Професійним фотографам завжди платять. Іноді професіонал може знімати і безкоштовно, якщо це може сприяти рекламі його послуг і просуванню.

7. Професіонал може сфотографувати все. Це не так. Більшість професіоналів працюють в досить вузькій області, де вони проявляють всі свої вміння і навички.

8. Ціна визначає якість. Багато фотографів, тільки прийшли в фотобізнес, думають, що повинні брати за роботу стільки ж, скільки професіонали своєї справи. Проте, у них немає портфоліо і досвіду, щоб підтвердити вартість роботи. Спочатку варто порівняти якість зйомки із заявленою ціною.

9. Всі професіонали мають асистентів для перевезення обладнання. Це кліше з пафосних фільмів, і часто умільці тягають все важке обладнання на собі.

10. Кожен знімок повинен бути гідний розміщення в портфоліо. Насправді, це не так. Більшість фотографів робить дуже багато фотографій, які ніколи не з'являються в їх портфоліо.

Раніше портал "Знай.ua" розповів про топ-5 міфів про пиво.