Дослідники з Університету Енсе виявили білок CXXC5, що відповідає за втрату волосяного покриву у чоловіків при гнездной плішивості - найпоширенішою формою алопеції.

У зв'язку з цим відкриттям, вчені знайшли речовину, яка вибірково зв'язується з білком і запускає процес зростання нових волосяних фолікулів.

Дослідження 2017 року показало, що в певних умовах нові шерстинки у лисих мишей з'являються в місцях надрізів довше 5 мм. В 2013 році експерименти на людях показали, що ліки від алопеції діють ефективніше, якщо їх застосовують у поєднанні з процедурою, при якій шкіра черепа проколюють у багатьох місцях дуже тонкими голками. Тому корейські дерматологи сподіваються, що ця методика поліпшить їх результати.

Популярні новини зараз
Українських водіїв внесуть до Реєстру військовозобов'язаних: чого чекати з червня 2024 року Нарахували 25 000 гривень пенсії, а платять копійки: чому деякі пенсіонери отримують менше, ніж їм належить Нові тарифи залишать без заощаджень: як зміняться платіжки за вивіз сміття Українцям знову заплатять 2200 гривень: шанс підготуватися до зими
Показати ще

Однак, перш ніж приступити до випробувань на гризунах, дерматологи провели експерименти на лабораторній культурі клітин шкіри людини; результат виявився переконливим. Зараз ученим належить отримати дозвіл на клінічні випробування на людині; поки дослідники з'ясовують, чи не дає PTD-DBM побічних ефектів у тварин.

Раніше ми писали про те, що марсохід NASA запустить на Марс для пошуку життя. Новий, значно вдосконалене безпілотне пристрій відправиться на планету в рамках місії "Марс 2020". Апарат буде шукати ознаки первісної мікробної життя на Марсі, який до цих пір вважається непридатним для життя.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що зоологи дізналися, хто з кішок і собак розумніші.