Новий флагман компанії Xiaomi Mi 6 був представлений 19 квітня і викликав неабиякий інтерес у публіки. Флагман Mi 6 отримав топовий процесор Qualcomm Snapdragon 835, оновлений дизайн, який багато в чому нагадує Samsung Galaxy S8 і подвійну камеру, як у iPhone 7 Plus. За деякими оглядами, камера в Xiaomi Mi 6 обходить за якістю фотографій камеру в iPhone 7 Plus.

На каналі JerryRigEverything, автор якого допомагав розбирати і розпилювати Samsung Galaxy S8 заради перевірки надійності акумулятора, провів для Xiaomi Mi 6 свій класичний тест на міцність:

Стійкість Xiaomi Mi 6 до подряпин виявилася на висоті, подряпини з'являються при пошкодженні предметами, твердість яких починається з 6 за шкалою твердості Мооса. Це досить хороший показник, порівнянний з Samsung Galaxy S8.

Тест на вигин Xiaomi Mi 6 пройшов досить добре. Блогеру не вдалося завдати яких-небудь серйозний пошкоджень при вигині смартфона, на відміну від торішнього флагмана Xiaomi Mi 5, який зламався навпіл:

Популярні новини зараз
Олена-Крістіна Лебідь зустрілася з рідною мамою, яка була в окупації 7 місяців: "Ніхто не постраждав" Хто отримає збільшені пенсії з 1 жовтня: названо конкретні суми та категорії осіб Українські пенсіонери можуть легко втратити пенсії: що не слід затягувати на пів року Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав
Показати ще