"Слуга народу" із Запоріжжя взяв участь у російській пропагандистській програмі.

Обраний у 76-му окрузі на Запоріжжі Євген Шевченко у форматі включення з Києва взяв участь у пропагандистському шоу "Велика гра" на російському Першому каналі. Про це він сам написав у Facebook.

Слуга народу

Нардеп уточнив, що рішення далося йому нелегко, а метою було – "донести до громадян Російської Федерації пряму позицію українського народу і влади України щодо створення та виконання всіх умов для забезпечення миру на окупованих територіях".

В ефірі Шевченко намагався вказати на російську агресію, на що журналісти россТВ геть заперечували присутність російських військ на Донбасі.

Популярні новини зараз
Тариф на світло зросте вдвічі: українцям зізналися, скільки доведеться платити вже з 1 квітня Встигнути за три місяці або втратити частину пенсії: українців попередили про важливий нюанс Від тяжкої хвороби помер учасник "Голосу країни": його пісні слухали з усмішкою на обличчі Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали
Показати ще

Нагадаємо, що консервативна оцінка розвитку Міністерства економіки, торгівлі і сільського господарства передбачає зростання ВВП в наступному році на 3,7%, оптимістична - 4,8%.

Знай.uа писав, що Державна судова адміністрації України (ДСАУ) оголосила закупівлю службових автомобілів для судових установ.