Хто буде прибирати? Жителі Запоріжжя місяцями не сплачують за послуги з вивезення сміття. Тільки за місяць жовтень запоріжці повинні заплатити 47 мільйонів гривень.

У запоріжців величезні борги за вивезення сміття.

У зв'язку з цим підприємство "Вельтум-Запоріжжя" проводить роботу по стягненню заборгованості і якщо абонент ігнорує оплату послуг з вивезення відходів, компанія стягує заборгованість в судовому порядку.

Крім того, в компанії повідомили, що боржник може реструктуризувати суму боргу. Для цього потрібно звернутися до постачальника послуг і укласти з ним договір про щомісячне рівномірному погашення реструктуризованої заборгованості та своєчасну сплату поточних платежів за житлово-комунальні послуги. Але в компанії мешканців міста все ж просять вчасно платити за послуги.

У Запоріжжі зростають борги за вивезення сміття.

Популярні новини зараз
Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите Українські пенсіонери отримають по 590 гривень "бонусів": хто перший у списку Наречена Роналду Джорджіна Родрігес не змогла пережити загибель сина: "Це найбільший біль" Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Нагадаємо, що перший заступник адміністрація президента Сергій Трофімов пояснив, чому важливо внести зміни до Конституції України щодо реформи місцевого самоврядування.

Знай.uа писав, що в Одеській області жінка намагалася вкрасти гаджет у 4-річної дитини, яка хворіє на ДЦП.