У Запоріжжі повинні включити опалення на наступному тижні. У мерії називають стартом 28 жовтня, але в школах та садках, медустановах його подадуть раніше.

Стало відомо всі подробиці опалювального сезону в Запоріжжі.

26 і 27 жовтня по трубах пустять холодний теплоносій, щоб перевірити мережі. Також у мерії розповіли, як буде нараховуватися плата за комунальні послуги. Рахувати тепло будуть з дня фактичної подачі теплоносія в будинок.

У Запоріжжі подадуть тепло 28 жовтня.

Місцева влада повідомила, що до опалювального сезону готові всі об'єкти соціальної сфери, котельні та центральні теплові пункти, теплові мережі.

Популярні новини зараз
Черги — не проштовхнешся? АТБ оголосили суперакцію зі знижкою в 50%, але є нюанс Одразу на 11 гривень: в українських супермаркетах підскочили ціни на рис, скільки доведеться викласти за кіло Заборона на виїзд з України підліткам з 13 по 18 років: у Держприкордонній службі дали пояснення Українські пенсіонери отримають по 590 гривень "бонусів": хто перший у списку
Показати ще

В ГТС стверджують, що тариф у новому опалювальному сезоні змінюватися не буде. Для споживачів з встановленими лічильниками тепла – 1481,070 грн за гігакалорію (з ПДВ), для споживачів без встановлених лічильників тепла – 34,560 гривні за 1 кв. метр (з ПДВ).

Нагадаємо, що Олександр Гончарук відвідав Чернігівську область, де з новим керівником Митної служби Максимом Нефьодовим наробив чимало шуму.