Радіочастотне випромінювання від мобільних телефонiв не призводить до розвитку злоякісних пухлин.

Жирну крапку в давній суперечці поставив дослідник Мартін Реслi, повідомляє newsyou.info.

Вплив радіочастот настільки мале, що не може привести до пошкодження структури ДНК і появі онкологічних захворювань.

"У смартфонів дуже низьке радіовипромінювання, таке ж як у теле- і радіосигналів. Воно не є іонізуючим, не радіоактивно і незрівнянно з рентгенівськими променями", — заявляє експерт.

Популярні новини зараз
Українці можуть отримати надбавку до пенсії у розмірі 20%: хто має на неї право Індія і Китай поставили путіну ультиматум щодо України: "Він це інтерпретував по-своєму" Лукашенко слідом за Путіним може почати мобілізацію: але у черговий раз задурять мозок Путін терміново скликає Радбез
Показати ще

Також дослідник підкріплює свої слова статистикою, яка показує, що за останні 20 років, незважаючи на популярність мобільних телефон, зростання захворюваності на рак головного мозку залишився колишнім.

Епідеміолог Франк де Вохт з Брістольського університету підтримує цю точку зору. За словами вченого, сучасні наукові методи швидко б виявили таку аномалію.

Втім, ще дуже рано радіти. Результати дослідження Мартіна Ресли показали, що часте використання смартфонiв знизило якість пам'яті у підлітків віковій категорії від 12 до 17 років. За словами вчених, здатність тінейджерів запам'ятовувати інформацію абстрактного характеру значно страждає із-за негативної дії електромагнітного випромінювання від смартфонів.

Нагадаємо, результати недавнього дослідження американських психологів показали, що найкращою мотивацією кинути палити можна назвати грошову винагороду.

Як повідомляв портал "Знай.uа", учені стверджують, що власники котячих набагато рідше страждають від хвороб серця і мозку.

Нове дослідження показало, що погладжування кішок може надавати профілактичний ефект.

Також Знай.uа" писав, що компанія Coca-Cola планує випускати безалкогольні напої, які будуть містити каннабидиол.

Виробники вже почали переговори з канадськими постачальниками марихуани Aurora Cannabis Inc.

Слід зазначити, що міститься в марихуані каннабидиол не притаманна психоактивною дією і вміщує менш як 0,1 відсотка ТГК.