Забруднення повітря може негативно позначитися на сексуальних здібностях чоловіків у спальні.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяНові дослідження Медичного університету Гуанчжоу показали, що регулярний вплив токсичних автомобільних парів пов'язан з більш високими показниками еректильної дисфункції, пише Daily Mail.
Вчені вважають, що вдихання отруйних частинок може викликати запалення кровоносних судин, а отже, кисневе голодування, що негативно позначиться на здатності чоловіків до сексуального збудження.
Свої висновки дослідники підкріплюють експериментами, проведеними на тваринах.
У рамках дослідження команда вчених піддавала щурів регулярному впливу бензину та дизельних вихлопних газів і контролювали рівень їх сексуального збудження.
Результати показали, що чим довше вони піддавалися впливу, тим менше ймовірність того, що вони будуть реагувати на сексуальні стимули.
"Отримані результати викликають занепокоєння з приводу потенційної ролі довгострокового впливу викидів бензину в розвитку еректильної дисфункції", — поперджають вчені.
Деякі дослідження показують, що більше третини населення страждають від цього захворювання.
Хоча такі ліки, як "Віагра", зробили революцію в лікуванні. Тим не менше близько 35 % чоловіків, які їх приймають, не бачать ніяких поліпшень.
У важких випадках хвороба може зруйнувати стосунки і спричинити тривогу і депресію.
"Я не здивований цим відкриттям. Забруднення повітря впливає не тільки на кровоносні судини, але і на рівень кисню",— заявив доктор Джеф Хаккетт, голова Британського товариства сексуальної медицини.
За його словами, якщо рівень кисню в крові, що досягає геніталій чоловіки, значно знижується через вихлопних газів, пацієнт з більшою ймовірністю буде страждати від еректильною дисфункцією.
Нагадаємо, довгоживучі сперматозоїди з більшою ймовірністю ведуть до народження здорової потомства.
Як повідомляв портал "Знай.uа" високі дози віагри можуть призвести до порушення колірного зору.
Також "Знай.uа" писав, еректильна дисфункція може бути пов'язана з неправильною роботою конкретної ділянки ДНК.