Експерти прогнозують спалах дифтерії в Україні.
 
Ця хвороба дуже небезпечна ускладненнями, вона часто вражає серце і нервову систему, і дуже часто часу для порятунку зараженого - всього кілька годин.

"9 кіл пекла" - так її прозвали інфекціоністи з-за появи можливих ускладнень. Дифтерія носить хараткер захворювання з показником високої смертності. З тисячі заражених людей під ризиком смерті перебуває кожен десятий. Моз заявляє про те, що вакцина від страшної інфекції в Україні є. Всього завезли більше трьох мільйонів вакцин", - йдеться в програмі.

Симптоми дифтерії

Інкубаційний період триває від 2 до 7 діб. З початку хвороби у хворого виражена гостра інтоксикація, температура тіла підвищується до 38°- 40° С, виникає сильна слабкість, головний біль, шкірні покриви бліднуть, з'являється сонливість. Запалюються і червоніють слизові оболонки зіва і гортані, виникає біль у горлі, першіння, утруднено ковтання, з'являється кашель, голос стає осиплым. На другу добу хвороби на слизових оболонках горла з'являються характерні дифтерійні плівки світло-сірого кольору, обмежені чіткими краями, гладенькі на вигляд, їх важко зняти, після видалення плівки на цьому місці утворюється кровоточить ранка, на поверхні якої виникає нова плівка. Відзначається збільшення лімфатичних вузлів в області шиї.

Популярні новини зараз

У США копи затримали творця Covid-19, - ЗМІ

Максима Галкіна вигнали з халабуди їх з Пугачовою діти, причина дуже смішна

Випав з вікна - впливовий бізнесмен покінчив з життям просто в центрі столиці, що відомо

З 1 травня на паспорти українців чекають зміни: стосується кожного

Показати ще

Хвороба небезпечна важкими ускладненнями,дуже часто часу на спасіння - кілька годин. Тому єдиний захист від вірусу грипу - вакцинація. 

Нагадаємо,  у Дніпрі неадеквати відкрили вогонь прямо з балкона.


Як повідомляв раніше Знай.uа, серед випускників шкіл триває боротьба за бюджетні місця.


Також Знай.uа писав про те, що тепер "перший борт" намір передати в державний музей авіації.