Сьогодні хотіла б поділитися з Вами думками від прочитання наукових статей, досліджень і книг на тему мікробіома людини.

Мікробіом - це сукупність різних штамів бактерій усередині нашого кишечника і не лише.

Завдяки цим нашим "друзям" перетравлюється їжа і витягаються корисні речовини з неї.

експерт з ментального та фізичного біохакінгу
Альона Некрасова

Лише дуже нечисленні штами бактерій є загальними для усіх людей. Співтовариство мікробів у кожної людини так само унікальне, як відбиток пальців.

Популярні новини зараз

До Львова підступає коронавірус? Перший випадок зараження виявлено у сусідній Польщі

У Києві язики полум'я охопили Троєщину, чорний дим видно за кілометри

Українцям заборонять відпочивати в суботу, новий трудовий договір стане випробуванням

Пенсії, вихідні та "прозорі" банки, що зміниться з 1 березня для українців

Показати ще

View this post on Instagram

Флешмоб‼️‼️‼️ #даруйэкожиття Условия ☘️подари 5ти своим самым близким людям 5 экосумок и пусть они сделают так же ☘️поставь хештег и выложи фото друзей с сумками у себя на странице, чтобы максимальное кол-во людей узнало об этом ☘️отметь меня в сториз чтобы я могла с уверенностью сказать, что правило пяти рукопожатий работает)) Моя цель 🎯 - 10000 человек отказались от полиэтилена и перешли на экосумки и авоськи! Вы можете покупать любые авоськи, шопперы , сетки и даже пошить собственноручно!) Главное распространить идею и помочь в спасении планеты! #zerowaste #utopiacommunityhub #greenpeace

A post shared by ☘️Alena🍀 Учу Здоровью (@biohacking_nekrasova) on

Напевно у кожного з нас уявлення про імунітет наступне: Т-лiмфоцити захоплюють хвороботворні бактерії і знешкоджують їх.   Насправді в кишечнику людини міститься більше імунних клітин, чим в усьому іншому тілі. Близько 60% усіх тканин, що відносяться до імунної системи, розташоване навколо кишечника - особливо уздовж останньої ділянки тонкої кишки, навколо сліпої кишки і апендикса.

експерт з ментального та фізичного біохакінгу
Альона Некрасова

Апендикс виявляється не зайвий орган, як вважалося раніше, а заповідник нашого мікробіома! Тому якщо у людини була операція по ектомії апендикса, варто припустити, що імунітету і вцiлому мікробіому завдано значної шкоди.

Що ж робити і як передбачити дизбioз і допомогти своїм,, друзям,, повноцінно працювати.

Ось декілька правил, які я рекомендую своїм клієнтам :

- уникайте прийому антибіотиків, і якщо навіть є гостра необхідність в цьому, обов'язково поєднуйте з прийомом пробіотиків

 - вживайте більше клітковини за рахунок овочів і фруктів. Кожен прийом iжi- порція овочів

-Вживайте пребиотики- квашену капусту, гриби, бобові, - пропивайте курс якісних пробіотиків мінімум 1 раз на півроку.

Основа нашого здоров'я - це спосіб життя і живлення, тому в наших силах допомогти організму бути здоровим!

експерт з ментального та фізичного біохакінгу
Альона Некрасова

Довідка Знай 

Некрасова Олена

Стаж роботи більше 8 років (2005-2010 закінчила Магістратуру Національного Університету Фізичного виховання і спорту України - спеціальність - реабилитолог )

Сертифікований фахівець міжнародного зразка Holistic Nutritionist&Detox Coach ( 2018-2019 рік навчання)

Учасник міжнародної конференції превентивної медицини,, Бiохакинг еволюція усередині,, ( березень 2018) Автор методики холiстисного підходу до здоров'я. живлення, тренування і ментальне здоров'я. Практичний досвід більше 8 років

Більш ніж 1000 задоволених клієнтів по всьому світу

Онлайн і офлайн консультації - індивідуальний пiдхiд - 100% результат Автор серії вебинаров "Биохакинг ментальний і фізичний"

Спікер конференції для вагітних Born in Love червень 2019 р. Допомагаю прийти до здоров'я, прекрасного тіла і довголіття за допомогою живлення, тренувань і позитивного мислення!