Відомий український педіатр Євген Комаровський вирішив розповів українцям про те, чому коронавирусной інфекцією заражаються не всі в умовах пандемії. Про це Комаровський розповів на своєму YouTube-каналі.

"Є поняття неспецифічного імунітету. Тобто – це захисні ворота навколо нашого організму, так званий місцевий імунітет. Вірус потрапляє на захисні оболонки, і там працюють певні захисні сили. Там виробляють слиз, яка включає в себе лізоцим, інтерферон, певні речовини, які вбивають ці віруси прямо на місці, не даючи їм проникнути всередину організму", – каже лікар.

Комаровський переконаний, що завдяки місцевого імунітету організм людини здатний не заражатися багатьма інфекціями. Медик зазначає, що коли неспецифічний імунітет не спрацював, то починають діяти антитіла і функціонує специфічний імунітет.

"Починають вироблятися секреторні тіла, антитіла в слизу. Антитіла – не універсальні. Проти коронавіруса – свої, проти грипу – свої, проти бактерій – свої", – повідомив медик.

Для профілактики педіатр дає рекомендації дихати чистим повітрям і багато пити для зволоження слизових оболонок.

Популярні новини зараз

Тарифи на газ залишать українців голими і босими: 5000 гривень - тільки початок, взимку буде "веселіше"

Онкохворого сина Віктора Павліка відправили подалі з дому, українці не вірять очам: "М*дак і боягуз"

Лорак виходить заміж? Співачка засвітила головний доказ майбутнього весілля

У Чернівцях та на Рівненщині лютує вірус, зараза з Китаю скосила десятки українців

Показати ще

"наприклад, до дитини на слизові оболонки коронавірус потрапив, і він його "задавив" без вироблення специфічних антитіл, просто своїм місцевим імунітетом. Тому у нього нічого не виявлять. Або коли неспецифічний імунітет не спрацював, але дитині вистачило секреторних антитіл (тих, що в крові не знадобилося) – ось у нього виявлять антитіла, хоча симптомів так і не було", - зазначив Коморовський.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше 

Нагадаємо, Комаровський пояснив, прийде бубонна чума з Монголії в Україну.

Як повідомляв Знай. ua, Комаровський закликав українців терміново відправити дітей до школи.

Також Знай. ua писав, що доктор Комаровський розвінчав один з головних міфів.