Лікар-педіатр і блогер Євген Комаровський прокоментував питання ризиків інфекційних респіраторних хвороб, пов'язаних з використанням кондиціонерів. Фахівець й справді підтвердив, що патологічні організми можуть жити в системах кондиціонування, проте при правильному обслуговуванні техніки цей ризик мінімальний.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяВідповідним дописом він поділився на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.
"Джерелом бактерій може стати волога, яка конденсується на теплообміннику, на внутрішньому блоці. Якщо не чистити фільтри, то пил потрапляє на теплообмінник, збивається в грудки і дренаж перестає правильно функціонувати - волога не стікає, а залишається усередині ванночки кондиціонера. У застояній воді дійсно можуть розмножитися бактерії.
Але якщо ви регулярно чистите фільтри кондиціонера - це легко можна зробити навіть самостійно, тому що внутрішній блок спокійно відкривається, фільтри можна дістати і вимити, то ніде нічого не застоюється, волога йде по дренажу, система нормально працює.
В ідеалі кондиціонер повинен регулярно обслуговувати фахівець, але якщо проблем із самостійним чищенням не виникає, то це можна робити в міру необхідності.
І ще поради для тих, хто боїться кондиціонера: відрегулюйте напрямок вихідного повітря за допомогою шторок, щоб не дуло на вас, коли ви спите або працюєте, а також не виставляйте кондиціонер на занадто низьку температуру в спеку, тому що прилад буде охолоджувати кімнату, видаючи температуру ще нижче, щоб досягти заданої",- пояснив Комаровський.
Нагадаємо,
Як повідомляв портал Знай.uа,
Також портал Знай.uа писав, що