Доктор Євген Комаровський детально пояснив, що таке анемія та чим загрожує низький рівень гемоглобіну в організмі. При млявості та підвищеній стомлюваності медик закликає зробити стандартний клінічний аналіз крові, який завжди містить визначення рівня гемоглобіну.

Читайте Знай в Google News!

"Гемоглобін - це особливий білок, який знаходиться всередині червоних кров'яних клітин, еритроцитів. Головна особливість гемоглобіну полягає в тому, що він може приєднувати до себе кисень або вуглекислий газ, і, таким чином, гемоглобін і еритроцити, вони транспортують по організму кисень, переміщують його від легких до тканин, а в тканинах забирають вуглекислоту і несуть її в легені. Таким чином, якщо низький гемоглобін, то тканинам не вистачає кисню.", - пояснив медик. Євген Комаровський

Євген Комаровський, скрін з відео
Євген Комаровський, скрін з відео

Доктор Комаровський пояснив, чим небезпечний низький гемоглобін. Через нестачу кисню у тканинах, людина стає млявою, з'являється стомлюваність, підвищується різко захворюваність вірусними інфекціями.

Популярні новини зараз
Євген Кошовий з "Кварталу 95" ледь не розревівся, виїхавши до Варшави: "Нікуди повертатися" Ведуча Василіса Фролова поділилася своїм чотиримісячним болем: "Відрізало і заніміло" "В очах біль і сум": не сказавши, а ні слова хворий Потап не розгубився - вийшов прямо до людей та зібрав 10 000 євро Богдан Шелудяк зі "Школи" показав, в якому стані Дантес після Дорофєєвої з Кацуріним: "Можна вже йти?"
Показати ще

"Проблем величезна кількість: дитина відстає у розвитку, дитина гірше спить. Тому при всіх вищеописаних симптомах визначити рівень гемоглобіну обов'язково треба. Саме тому стандартний клінічний аналіз крові завжди містить визначення рівня гемоглобіну. І початок будь-якого обстеження, будь – якої госпіталізації - це обов'язково саме визначення рівня гемоглобіну. Без цього сучасна медицина не може собі уявити ніяку діагностику і ніяке лікування.", - пояснив він. Євген Комаровський

Водночас доктор Комаровський наголосив, що якщо гемоглобін нижчий за норму, то підняти його одними продуктами фактично неможливо. Ними можна хіба що зупинити прогресування анемії, але не надати організму реальну допомогу. Тому слід обов'язково звернутися до лікаря.

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, Комаровський розповів про лікування забою від удару чи падіння — як рятуватися і чого не можна робити

Як повідомляв портал "Знай.uа", Комаровський дав поради "очищення" при отруєнні: чи допоможе звичне активоване вугілля

Також Знай.uа" писав, Комаровський пояснив, у якому віці можна визначити ліворукість у дитини - "Ворожіння на кавовій гущі"