Альпіністи зняли панораму El Capitan для Google (фото, відео)

IT-світ
25.06 23:55
1941
0

internetua.com

Apple назвала нову платформу OS X - El Capitan на честь гори Ель-Капітан висотою 2464 метрів в Каліфорнії. Альпіністи-ентузіасти присвятили компанії свій похід.

Про це пише Internetua.

"Ентузіасти Лінн Хілл, Алекса Хоннолда, Томмі Келдвелла, а також фотограф Бретта Ловела в рамках проекту Google Street View вирішили зняти панораму Ель-Капітан. Спочатку вони зробили швидкий підйом на гору, щоб прокласти маршрут. Потім вся група піднялася по ньому вдруге", - ідеться в повідомленні.

Читайте також: Російські окупанти руйнують Кара-Даг (відео)

Панорама оформлена у вигляді маршруту скелелазів, які її робили.

На ньому відзначені окремі точки, де вони робили фотографії для проекту. Перейшовши по них, можна подивитися сферичну панораму разом з альпіністами.

На ній точками відзначені деякі елементи, наприклад, гори по сусідству, альпіністське спорядження, техніка та інші моменти.

Всі запрошені скелелази раніше вже мали справу з Ель-Капітан. Лінн стала першою людиною, яка без страховки підійнялася маршрутом The Nose. Він має високу складність (5.13 c за американською системою) і тривалий час вважався неможливим для сходження.

Хоннолд встановив світовий рекорд зі швидкісного підйому по The Nose. Він виліз на гору за 2 години 23 хвилини 51 секунду.

У Лінн на це пішло 23 години, у більшості скелелазів йде 5-6 днів.

Колдуелл став першим, хто піднявся ще складнішим маршрутом Dawn Wall (5.14 d за американською системою). По ньому група скелелазів піднімалася заради панорами.

internetua.com

internetua.com

internetua.com

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори