Молодіжна діаспора створює медіа-імперію для підтримки України

Столиця
26.08 11:56
Ілля Лукаш
2106
0

Молоді українці з-за кордону зніматимуть ролики в підтримку України, писатимуть статті та друкуватимуть журнал про світове українське товариство. Сьогодні Світовий конгрес українських молодіжних організацій (СКУМО) підписав меморандум про співпрацю з Міністерством інформаційної політики.

"Ми створимо інформаційне агентство, яке буде створювати продукт про діяльність української діаспори у світі. Згодом це буде журнал, в якому висвітлюватимуться події щодо підтримку України з боку діаспори", - заявив сьогодні на брифінгу президент СКУМО Мирослав Гочак.

За програмою усіх бажаючих з діаспори навчатимуть знімати відеоролики, писати статті та висвітлювати події в Україні за кордоном. Згодом, це переросте в створення незалежних відео студій, низки інформаційних ресурсів та медіа-центрів у ключових світових центрах.

"Українська діаспора – це потужний ресурс, який можна використовувати на користь Україні. Моя мати живе в Італії, брати розкидані по світу і я, як ніхто інший, знаю, що вони готові брати участь у інформаційної підтримці України. Сьогодні ми розпочинаємо потужну програму інформаційної співпраці", - сказав міністр інформації Юрій Стець.

Читайте також: Участники АТО лікуватимуться в Сполучених Штатах

Усі публікації будуть виходити місцевою та українською мовами. Фінансувати створення інформаційного холдингу шукатимуть у європейських та незалежних фондах.

"Наразі тисячі українців у світі готові долучатися до проукраїнських заходів лише за дзвінком. Треба централізувати це прагнення та використовувати, всі ресурси для цього в нас є", - зазначив Гочак.

Сьогодні в Одесі відкрився Третій Світовий конгрес українських молодіжних організацій. В ньому беруть участь понад 100 учасників з 30 країн. Цього року обговорюватиметься також підтримка євроінтеграції України, залучення інвестицій з молодіжних фондів та координація волонтерської допомоги з-за кордону.

Автор матеріалу: Ілля Лукаш

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

Василь Гацько про страхи Януковича, об’єднання демократичних сил та брехню влади (відео)
ЧитальняАналітика 28 лютого

Чи варто підтримувати блокаду, навіщо новим політичним силам потрібно домовлятися про співпрацю задовго до виборів та на які кошти існують […]

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори