Рада повернула пільги волонтерам

Столиця
17.07 19:12
1935
0

Верховна Рада внесла зміни до Податкового кодексу і таким чином відмінила оподаткування неприбуткових організацій. Тепер всі їхні доходи не оподатковують.

Також для запобігання зловживанням з боку житлово-будівельних кооперативів вирішили, що вони отримають статус неприбуткових "з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому новий будинок прийнятий в експлуатацію". Йдеться про будинки, споруджені чи або куплені кооперативом.

Також повернули податкові пільги волонтерам і благодійникам, які допомагають українським військовим.

"Це дозволить суспільним ініціативам розвиватися. Крім того, бізнес знову зможе з ними співпрацювати, адже досі підприємства змушені були платити 30% податків від вартості товарів і послуг, придбаних в неприбуткових організацій", — відзначила один з авторів законопроекту Оксана Продан.

Читайте також: ГПУ скоротила три тисячі прокурорів

До неприбуткових організацій віднесли бюджетні установи, суспільні об'єднання, політичні партії, творчі союзи, релігійні організації, добродійні організації і пенсійні фонди, а також союзи, асоціації, ЖБК, об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, асоціації власників житлових будинків, профспілки і їх об'єднання, організації працедавців і їхні об'єднання.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори