Жителі Києва почали отримувати квитанції за комунальні послуги, надані в квітні. І все б нічого, якби в платіжках не стояли космічні суми навпроти рядка "опалення", яке відімкнули ще в березні. До слова, в квітневих розрахунках киянам потрібно заплатити за холодні батареї навіть більше, ніж за березень, коли опалення дійсно було.



Дивлячись на цифри у квитанціях, люди впевнені, що не могли отримати послуг на таку суму, адже опалення відключили ще на початку місяця, пишуть в групі Los Solomas в Facebook.



Популярні новини зараз
"Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня Життя стане солодшим без цукру: в Україні супермаркети оновили ціни на сіль, майонез та кетчуп Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей Гроші на дітей: в Україні збільшилася сума допомоги батькам новонародженої дитини
Показати ще

Кияни відзначають, що за квітень, в якому опалювальний сезон закінчився, їм доведеться платити більше ніж за березень, в якому він ще тривав. "Нарахування неадекватні", - висловився Владислав Димитров в коментарях.




Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що незабаром в українській столиці може знову подорожчати проїзд в громадському транспорті, зокрема, в маршрутках. Київська міська державна адміністрація готується до нового конкурсу на 15 міських маршрутів. Згідно з умовами, перевізники зобов'язані обладнати свій транспорт відповідно до критеріїв відбору.

Українцям приготували новий тарифний "сюрприз": так, незабаром електроенергія може в черговий раз подорожчати, причому не на декілька гривень, а практично наполовину. Собівартість електрики зросла через подорожчання палива на міжнародних ринках, девальвацію гривні, зростання цін на промислову продукцію.

Дуже часто постачальники комунальних послуг спекулюють на тарифах і порушують права споживачів – при цьому використання недооблікованої електроенергії тягне за собою відповідальність. Нещодавно з проханням розібратися із ситуацією до Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД) почали звертатися все більше українців. Що і як правильно робити,читайте в матеріалі.