У Національному науково-природничому музеї в Києві в ході чищення опудала красноклювого пелікана виявили записку, яка датована 1840 роком. Про це написала прес-служба музею в Facebook.

Співробітниця музею чистила від пилу пір'я опудала красноклювого пелікана, коли з його дзьоба випала записка, датована 1840 роком.

Завдяки записці працівники музею змогли дізнатися походження експоната, оскільки в книзі надходжень відділу зоології цієї інформації не було.

Відзначається, що колектором експоната є "Ілля Гаврилович Вознесенський, який отримав красноклювого пелікана 15 жовтня 1840. Сталося це біля берегів Каліфорнії в гавані Бодега, яка носить ім'я іспанського капітана".

Фото знахідки

Популярні новини зараз
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Показати ще

Нагадаємо, з розмахом 26, 27 і 28 травня Древній Київ у "Парку Київська Русь" буде святкувати аж два великих свята - Свято Трійці та День Києва.

Тому яскрава шоу-програма з кінними виступами і театралізованими постановками, лицарськими поєдинками в поєднанні з середньовічними майстер-класами та смачними стравами на вогні чекає на гостей в останні дні травня.

У "Парку Київська Русь" в оточенні унікальної середньовічної архітектури, в повномасштабному Стародавньому місті Києві Х століття можна буде по-справжньому насолодитися шедеврами дерев'яного зодчества наших великих предків.

На території понад 20 га відтворюються споруди та будівлі, які існували в Києві тисячу років тому, у часи князя Володимира. А крім неперевершеної середньовічної архітектури на гостей чекає ще й розважальна програма.

Крім того, найбільший в Україні фестиваль тату відкрився в Києві. Близько тисячі учасників, більше трьохсот майстрів із десяти країн три дні будуть змагатися в мистецтві татуювання.

Колишній радянський павільйон на ВДНГ на три дні перетворився на гігантський тату-салон. Зараз мистецтво татуювання в Україні не тільки данина моді, а ціле явище в культурі, зі своїми атрибутами і філософією.

"Хочеться не просто картини малювати, а взаємодіяти з людьми, і це частина взаємодії мистецтва з людиною".

Дивіться сюжет про музеї

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", стало відомо, де провести час із користю.