Немає нічого дивного в тому, що поліцейські, під час своєї роботи, заходять в бари чи паби в Сіднеї (Австралія), але цей випадок виявився дещо дійсно дивним. Про це пише Знай, з посиланням на Mashable.

Офіцери поліції сидячи верхом на коні зайшли до Beach Road Hotel на пляжі Бондай в неділю ввечері, де, як жартують користувачі соцмереж, навряд чи знайшлось би для них сіна. Цей дивний момент помітив Джонно Сейдлер, який їхав повз готелю. Побачивши це, Сейдлер та його дівчина зупинилися та сфотографували цей курйоз з вікна свого автомобіля.

Читайте також: В Австралії намалювали гігантський мурал голої Кардашьян (фото)

"Це виглядало дуже дивно. Раніше, звичайно, я бачив полісменів на конях в Бондай, але ніколи всередині бару", - розповів очевидець. Відвідувачі закладу були помітно приголомшені тим, що поруч з їх келихом пива припаркувалися коні. За словами очевидців, пробули вони там не більше трьох хвилин.

"Не можу сказати, що коні були налякані, чи що там відбувалося. Мені навіть важко уявити, що таке могло статися, що копам знадобилося заїхати в бар верхи", - розповів Сейдлер.

Речник поліції розповів, що полісмени, які патрулювали місцевість були запрошені менеджером закладу для товариської бесіди. Але що це могла бути за розмова між менеджером та офіцером на коні, люди досі ламають голову.