В Сумах співробітника служби охорони підстрелив чоловік, який намагався пограбувати банкомат.

Про це повідомили у відділі комунікації Національної поліції охорони.

Подія сталася близько 04:00 ранку. Отримавши сигнал тривоги, правоохоронці прибули на місце, де побачили, як із будівлі вибігає невідомий. Коли зловмисник помітив поліцейських, він дістав зброю та відкрив вогонь. Між ними відбулась стрілянина.

Згодом на підмогу прибув додатковий загін охоронців, які перекрили прилеглі вулиці. Стрілянина припинилась, коли у зловмисника закінчилися патрони, після чого його затримали.

В результаті перестрілки постраждав один із поліцейських. Старшого сержанта з численними вогнепальними пораненнями забрала швидка. Зловмисник також отримав три кульові поранення та перебуває у лікарні.

Популярні новини зараз
Плюс 650 грн до пенсії: українцям приготували нову доплату - хто отримає Потепління протримається недовго: в Україну повернуться морози до -18 Українці отримали оновлені рахунки за газ: чому суми у платіжках збільшилися Маєте готуватись самі: україням порадили дбати про світло і тепло
Показати ще

Зазначається, що сержанта з важким пораненням терміново відправлять літаком до Києва. Виявилося, що одна з куль влучила йому в обличчя та застрягла у шийних хребцях.

"Борт із пораненим під час виконання поліцейським через годину вилітає на Київ. Дай Бог, щоб вижив", - повідомив глава Нацполіції Сергій Князєв.

Як інформував портал "Знай.ua", п'яний помічник Луценка намагався втекти від копів.