Експерт розповів, хто винен у вбивстві в Кривому Озері

поділитись
Сам небіжчик був у неосудному стані, він побив таксиста, якого до цього намагався пограбувати

Фахівці, що займаються проблемами безпеки, вже більше півтора року неодноразово заявляли, що подібна ситуація, пов'язана з набором людей, обезголовлюванням обласних управлінь МВС призведе до краху, адже там немає керівників, а є тільки тимчасово виконуючі обов'язки. Про це порталу "Знай" повідомив президент Української асоціації професіоналів безпеки Сергій Шабовта.

Причому цей крах почне проявлятися в абсолютно різних ситуаціях. З одного боку на сході країни гинуть люди, а з іншого - стався такий неоднозначний випадок у Кривому Озері. В цьому випадку була абсолютно потворна ситуація - сам небіжчик був у неосудному стані, він побив таксиста, якого до цього намагався пограбувати.

Зараз цього вже ніхто не згадує, але покійний Цукерман, зазначив експерт, розбив машину, перебуваючи в перезбужденому стані. Ця сцена розгорталася з шаленою швидкістю й шум із ревом від цієї людини розбурхав усе село. А коли туди прибула, поліція, співробітники якої діяли за визначеною схемою і спробували заарештувати Цукермана, він почав кидатися на них. У цей час абсолютно непідготовлений водій екіпажу дістав свою зброю та використовував її, що й призвело до летального результату.

У цьому випадку незрозуміла логіка самої Деканоїдзе, зазначив Шабовта, яка поїхала на місце події. Як керівник Національної поліції, вона повинна була дочекатися доповіді компетентних експертів, яких повинна була сама направити, щоб вони розібралися, дочекатися результатів слідства й тільки після цього, так само, як і міністр Аваков давати будь-які оцінки. Таким чином, вона банально зливає своїх підлеглих. Своїми заявами, на кшталт "ми негайно прибираємо начальника поліції Миколаєва", вона зайвий раз довела провал реформи системи МВС.

"Навіть опитування серед глядачів одного телеканалу сьогодні показав, що 97% глядачів цієї реформи не побачили, не дивлячись на колосальні суми, виділені на неї та заяви президента на весь світ, що ця реформа - найуспішніша. Насправді, ніякої реформи не було, це чергова брехня, заснована на безпеці людей і предметом якої стало зростання злочинності та нездатність системи хоч якось цьому протистояти. Якщо судити об'єктивно, то в ситуації в Кривому Озері винні двоє людей - Арсен Аваков і Хатія Деканоїдзе", - підсумував Шабовта.

Читайте також: Справа копів-вбивць: на зміну перевертням в погонах прийшли нелюди-поліцейські (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Нагадаємо, сьогодні, 26 серпня, водолази в Миколаївській області почали пошуки знаряддя вбивства 32-річного Олександра Цукермана.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Аваков, вбивство, криве озеро
Вибір редакції, Попкорн
22.08.2018
Безпеку ваших рахунків ніхто не гарантує, погляньте як це відбувається
0
0
15:00 14.08.2018
Не втрачайте оптимізму, адже доведеться витерпіти багато труднощів
0
0
12:00 02.08.2018
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018