Хто постраждає від ліквідації "Хрещатика"

поділитись

0

886

Закриття банку "Хрещатик" може паралізувати роботу комунальних підприємств і тимчасово призупинити надання "пільг" для категорій киян, які їх отримують

Закриття банку "Хрещатик" паралізує роботу Головного інформаційно-обчислювального центру (ГІОЦ), який адмініструє комунальні платежі за все Києва і обслуговувався в "Хрещатику". Більш того, в банку обслуговувалися всі "євробонди", випущені містом.

Про це заявив колишній заступник голови КМДА з економіки та інвестицій Руслан Крамаренко виданню "КиевВласть". За словами експерта, в ліквідованому банку "зависли" як мінімум 100-200 млн гривень комунальних підприємств Києва. За його словами, дану фінустанову слід не закривати, а докапіталізувати і вивести з кризи.

"Це дасть можливість врятувати мільйони гривень, які зависли на рахунках комунальних підприємств та бюджетних організацій, і збільшити частку міста до, як мінімум, 80%", - пояснив Крамаренко. Раніше КМДА володіла 25% капіталу "Хрещатика".

Читайте також: НБУ навмисне довів банк "Хрещатик" до банкрутства

Екс-заступник голови КМДА нагадав, що "Хрещатик" - це банк, який обслуговує 500 тисяч користувачів "Картки киянина", банк, куди нараховуються зарплати і пенсії.

"Пішла в аптеку, а там кажуть - сьогодні знижки не робимо, тому що банк "лопнув" і картки киянина не обслуговує. Поїхала в іншу аптеку. Мені - нічого, в метро можна і за пенсійним посвідченням. А сусідка Катя, мама трьох дітей скаржилася, що вона по своїй картці проїхати не змогла, довелося платити", - розповіла одна з потерпілих, киянка Анна Черниш.

За її словами, банк закрили спеціально, щоб відібрати пільги у киян. "Сказали в Ощадбанк йти переоформляти. Я піду, а от багато хто з нашого під'їзду не зможе в чергах стояти, тому що вони з паличкою ледве ходять", - нарікає столична пенсіонерка.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
аптеки, банк, Картка киянина, КМДА, Крамаренко, лопнув, НБУ, пільги, пенсіонери, проїзд, тимчасова, Хрещатик
Чому слово "мафія" ми часто використовуємо неправильно
0
0
19:13 18.10.2017
Звірства у приміщеннях закинутих комендатур, остаточний психоз та сотні смертей на рахунку
0
0
18:59 18.10.2017
Сучасний аналог зараз коштує майже 300 доларів
0
0
18:45 18.10.2017
Влада не поспішає реагувати на ультиматум присутніх і виступати з офіційними заявами з цього приводу
0
0
20:11 17.10.2017
Винним призначений Святополк Окаянний, але його могли підставити
0
0
19:56 17.10.2017