Камбербетч шокував фанатів в магазині (фото, відео)

поділитись
Якщо ви раптом стали би власником магазину коміксів, то, безумовно, вашою найбільшою мрією був живий супергерой, який би увійшов у двері вашої крамнички.

[gallery]

Якщо ви раптом стали би власником магазину коміксів, то, безумовно, вашою найбільшою мрією був живий супергерой, який би увійшов у двері вашої крамнички. Про це пише Знай, з посиланням на Mashable.

Саме це сталося в магазині коміксів JHU Comic Books в Нью-Йорку цієї неділі. Один з найвідоміших британських акторів Бенедикт Камбербетч у костюмі та гримі Доктора Стренджа, зайшов до крамниці в перерві між зйомками фільму "просто привітатися".

Читайте також: Стала відома вартість однієї серії "Гри престолів"

Власники крамнички навіть опублікували відеозаписи с камер спостереження, де видно як Камбербетч спілкується та робить селфі з усіма бажаючими. Кожен, хто за звичкою в неділю зайшов переглянути свіжі комікси був шокований такою появою улюбленого актора в образі персонажа з коміксу.

В мережу також потрапило відео зі зйомок нового супергеройского фільму від Marvel "Доктор Стрендж", які проходили прямо посеред нью-йоркської вулиці. На відео видно як Чіветель Еджіофор та Бенедикт Камбербетч виконують трюки – біжать та підстрибують. Певно що, зі спецефектами це виглядатиме набагато видовищніше.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
marvel, Бенедикт Камбербетч, британський актор, Доктор Стрендж, комікси, комікси Marvel
Історія однієї маленької утопії
0
0
18:58 12.03.2018
Про що не говорили у школі
0
0
12:50 09.03.2018