У Києві водій отримав серйозні травми через дорожньо-транспортну пригоду.

Про це повідомляє Dtp.kiev.ua. Аварія сталася пізно ввечері в столичному районі Троєщина. Водій за кермом легкового автомобіля Daewoo протаранив припаркований універсал Mazda.

Винуватець аварії був п'яним і порушив правила дорожнього руху - не був пристебнутим. Удар був такої сили, що чоловік розбив головою лобове скло легкового автомобіля.

Водій отримав закриту черепно-мозкову травму. Daewoo отримав сильні пошкодження після зіткнення. У автомобіля сильно зім'ята передня частина.

У Mazda розбита задня фара і пошкоджено бампер разом з крилом. За попередньою інформацією, за кермом припаркованого автомобіля на момент удару нікого не було.

Популярні новини зараз
Усі борги "обнуляться": українцям дозволили не платити за комуналку – кому пощастило Гороскоп на сьогодні 12 серпня: непорозуміння тельців, критика левів та конфлікти водоліїв Не відправлять далеко: хто може служити поруч з домом Замість 5000 — 9500 грн: українці можуть вдвічі збільшити пенсію - що треба знати
Показати ще

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, в Києві сталася аварія за участю громадського транспорту. На перехресті вулиць Анни Ахматової та Драгоманова маршрутка не встигла проскочити перед трамваєм.