На думку інженерів з Наньянгського Технологічного Університету вже у найближчому майбутньому літні люди не відчуватимуть нестачі спілкування. Вони зможуть вести душевні розмови разом з роботом. Він має людську зовнішність і отримав ім'я Надін. Про це повідомляє Gizmag.

Зовні робот, створений сінгапурськими вченими, копіює свого винахідника. А розробником його є професор Nadia Thalmann. Роботизованому компаньйону детально відтворили м'які шкірні покриви, гнучкі руки, міміку. Крім того, Надін вміє реагувати на емоції, наділена хорошою пам'яттю, розвиненою жестикуляцією і доброзичливим характером. На даний час електронна співрозмовниця здатна спілкується лише у сидячому положенні. Але головна її перевага в тому, що вона здатна вести невимушену бесіду, запам'ятовуючи ім'я співрозмовника і зміст розмов з ним.

Читайте також: Пошукову машину навчили передбачати майбутнє

В основі роботи робота використали аналогічний алгоритм і система штучного інтелекту, як і ті, що компанії Microsoft і Apple розробили для голосових асистентів Cortana і Siri. Сінгапурські розробники запевнили, що подальший розвиток сучасних технологій дозволить удосконалити їх розробку.

"Нащадки" Надін стануть звичними роботами-компаньйонами для людства. Їх використовуватимуть в якості секретаря в офісі, вихователя для дітей, доглядальниць для літніх людей.

Популярні новини зараз
Побутовим споживачам пригрозили відключенням електроенергії: хто у "чорному списку" Хліб, молоко, м'ясо та навіть яйця: в Україну несеться різке подорожчання на важливі продукти Борги анулюють: українцям дали новий шанс у важкі часи Реформи і прозорість: експерт розповів, чого вимагають США від України за свою допомогу
Показати ще