У Донецьку місцевому мешканцеві Сергію Борисову довелося в буквальному сенсі відстрілюватися від окупантів на прохання "перехили чарку за російських визволителів".

Про це повідомляє головне управління розвідки Міноборони України в Facebook.

" Мешканець Донецька Сергій Борисов (22.05.1971 р.н.), у відповідь на надмірно наполегливу спробу змусити його підняти келих за "російських воїнів-визволителів Донбасу", двома пострілами в голову з травматичного пістолета, переробленого під бойовий, убив військовослужбовця танкової роти 100-ї окремої мотострілкової бригади", - сказано в повідомленні.

Читайте також: Окупанти зловили підлітків-партизан

Нагадаємо, раніше російська окупаційна адміністрація оголосила про затримання жителів Донбасу, яких звинувачують у підриві автомобілів та військових об'єктів.

Популярні новини зараз
Ризикуєте власною пенсією: ПФУ встановив дедлайн для українців Цілодобові відключення світла: українців попередили про жорсткіші графіки Пенсіонерам виплатять по 5 тисяч: як отримати надбавку Борги за комуналку підлягають списанню: коли можна не платити
Показати ще