Всеукраїнську федерацію танцювального спорту розвалюють росіяни і кримчани. Вони залишилися на керівних посадах організації і продовжують виставляти російських спортсменів на міжнародних чемпіонатах по квотах України. Ця схема збереглася ще з часів президентства Януковича.

Екс-керівник Всеукраїнської федерації танцювального спорту Борис Дейч відкрито підтримав анексію Криму. Він був головою ВР Криму, депутатом ПР, Героєм України. Ще один екс-керівник Андрій Паша - депутат Феодосійської міської ради. Протягом останнього рок вони жили в Криму і продовжували керувати українською фіедерацією. Разом із тим, вони підтримували російських спортсменів, виставляючи їх на міжнародні конкурси, на місця українців.

"Суддя міжнародної категорії Паша Наталія (дружина Паші Андрія. – "Знай") здійснює суддівство офіційних змагань світового масштабу від імені української федерації. Але при цьому є депутатом Феодосійської міської ради та членом партії ЛДПР Росії", - розповідає Андрій Поливка, якого обрали президентом Федерації на конференціі 9 лютого.

На останній чемпіонат світу зі спортивних танців Андрій Паша делегував не українську пару, яка виграла відбірковий турнір і є діючим чемпіоном України, а російську. Пара живе в Москві та не має жодного стосунку до українського спорту.

"Екс-керівники федерації провели чемпіонат світу в Києві, на який з українського бюджету виділили 460 тисяч гривень, але на турнірі підсуджували російським парам"- говорить нинішній президент федерацйії Андрій Поливка

Популярні новини зараз

Красуня з чотирма вушками підкорила інтернет марсіанською зовнішністю: була в притулку і стала зіркою

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

0,2 не вирок? У суді розповіли, в яких випадках українців не оштрафують за п'яне водіння

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Показати ще

Начальник Дніпровського управління юстиції Г. Суховерська за добу ознайомилася із 2 томами справи і прийняла рішення про ліквідацію Всеукраїнської федерації танцювального спорту. Її приєднали до підконтрольної махінаторам громадської організації "Клуб танцювального спорту "Браво Київ", який належить брату звільненого президента федерації Євгенові Паші. До нього мають перейти усі активи організації, серед яких є 200 тисяч гривень, що лежать на банківському рахунку Федерації.

Члени Федерації кажуть, що Паша та організована ним група підробили документи та залучили до своїх оборудок державних службовців Міністерства юстиції з метою знищити танцювальний організацію, та присвоїти її гроші.

Значних збитків зазнає і Міністерство молоді та спорту, яке фінансувало її упродовж багатьох років.

"Корупційне сприяння державних чиновників Мін'юсту сепаратистам та загарбникам суперечать ідеї побудови незалежного демократичного суспільства та ганьблять Україну" - написав президент федерації Поливка у відкритому зверненні.

Танцюристи вирішили протестувати проти знищення їхнього виду спорту.

У п'ятницю представники столичних клубів пікетуватимуть будівлю Мінюсту з вимогою врятувати танцювальний спорт та припинити грати на руку корупціонерів та окупантів.

Спортсмени станцюють "прощальний танець". Покладуть вінки від регіональних представників та проведуть конкурс малюнку на асфальті під гаслом "Скажи корупції в юстиції - ні", - розповів "Знай" тренер клубу спортивного танцю "Славутич-Стар" та президент київського обласного відділення федерації Вадим Советченко.