У Межівському районі Дніпропетровської області контррозвідка СБУ затримала переселенця з Донецька, який збирав інформацію для проросійської терористичної організації ДНР.

"Інформатор мобільним телефоном, використовуючи засоби конспірації, передавав одному з ватажків бойовиків дані про кількісний склад, озброєння і пересуваннях українських підрозділів. Оперативники спецслужби затримали зловмисника за місцем його проживання", - повідомили в Служби безпеки України.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що через два роки ДНР і ЛНР спорожніють.

Популярні новини зараз
Гроші доведеться повертати: ПФУ попередив про неточності з виплатами Пенсіонерам змінюють умови виплат: що треба знати За кермо не всім тепер можна: які вікові обмеження запровадили для водіїв в Україні "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще