На одеський турнір серед геймерів World of Tanks прийшло дві тисячі людей. Змагання із кіберспорту провели також у Харкові. Наступні - Київ, Львів, Запоріжжя та Дніпропетровськ.

На всеукраїнському кубку із серії "Основний калібр" зберуть шість найкращих команд по найбільших містах. Звання кращої вони виборюватимуть у фіналі, - пише УНН, цитуючи одного із працівників Wargaming - компанії-розробника гри.

Участь у турнірах із кіберспорту дозволяє професійним гравцям проявити себе, і вийти не лише на міжнародний рівень, а там і виграші, і зарплати вже набагато солідніші. За словами організаторів, компанії в Україні стають мультигеймінговими. Кіберспортсмени грають у кілька проектів одночасно.

Читайте також: Російські міністри перевірять World of Tanks на патріотизм

"Тобто, наші спорстмени набирають гравців із різних країн і створюють вже інтернаціональні збірні гравців", - підсумував розробник World of Tanks.

Представник київського офісу Олександр розповів Знай.ua, що для численного штату Wargaming часто влаштовуються власні турніри. Щоправда, доволі символічні та тестові. За них дарують реглани, чашки, термокружки та інші речі із символікою компанії та цікавими написами.

За його словами, у кіберспорті люди справді ходять ніби на роботу. Зацікавлені особи платять їм заробітну платню.

Якщо ти любиш просто грати, ти рано чи пізно почнеш витрачати гроші у грі, навіть коли вона безкоштовна: на додаткові бонуси, віртуальну суперзброю, життя або рідкісну броню. Цікаво, що якщо у грі опція купівлі недоступна. то як на цьому заробити вигадають самі геймери: продаватимуть на спеціальних форумах, нелегально. А турніри із кіберспорту - цілком легальна річ, яка вчить грати у команді та заробляти на тому, що вважається розвагою.

Читайте також: Найбільший призовий фонд кібертурніру - $3 млн

Нагадаємо, наприкінці грудня, Російське Міністерство освіти та науки почало досліджувати сучасні комп'ютерні ігри на предметт патріотизму. Чиновників найбільше цікавили популярні ігри, у яких використовують сюжети Другої світової війни.

World of Tanks - продукт праці білоруських програмістів, наразі у компанії є ще два цікаві проекти - World of Ships (Світ кораблів - Росія) та World of Planes (Світ літаків - Україна). Розповідають, що для реалістичної картинки, у штаті тримають фахівців із історії, які консультують розробників.