Журналісти, які офіційно акредитувалися для роботи в невизнаних "ДНР" і "ЛНР", фактично, дали згоду на співпрацю з терористами.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяТаку точку зору порталу "Знай" висловив економічний експерт Фонду суспільної безпеки Юрій Гаврилечко.
"Тому що акредитація - це можливість працювати в умовах, підконтрольних тому, від кого ти ту саму акредитацію отримуєш. Причому тут не йдеться про об'єктивність: якщо ти хочеш це зробити - добре, пробирайся, як партизан, і знімай. Але якщо ж ти отримуєш акредитацію, ти фактично даєш згоду на висвітлення подій у вигідному для терористів світлі, і за подібні дії треба відповідати", - зазначив політолог.
На його думку, не з кращого боку себе показали, в першу чергу, відомі світові ЗМІ - ІТАР-ТАСС, Reuters, Al-Djazeera і т.ін. "Це все одно, що уявити акредитацію ізраїльських журналістів на території, підконтрольній бойовикам ХАМАС", - розповів Ю. Гаврилечко.
Читайте також: ДНР, ЛНР і Північна Осетія - знайди п'ять відмінностей
Нагадаємо, 12 травня Івано-Франківський міський суд не побачив у діях блогера Руслана Коцаби державної зради. У той же час його звинуватили в перешкоджанні законним діям Збройних сил України в особливий період та винесли вирок - 3 роки і 6 місяців позбавлення волі.