Правий сектор не пускають воювати на передову

поділитись
Після загибелі бійців Правого сектора на шахті Бутівка, що неподалік від Авдіївки, відносини між українською армією і добровольцями значно загострилися

Після загибелі бійців Правого сектора на шахті Бутівка, що неподалік від Авдіївки, відносини між українською армією і добровольцями значно загострилися.

Як повідомив "Стране" на правах анонімності один з бійців ДУК ПС, добровольців вже вивели з Бутівки, і тепер їх не пускають назад.

"Правий сектор відразу після трагедії вивели з Бутівки. Наскільки мені відомо, це наказав зробити Андрія Стемпіцького (один з лідерів ДУК ПС). Нікого з ПС назад на шахту не пускають, хоч хлопців там було зовсім небагато на двох об'єктах", - розповів доброволець.

За словами бійця, в Авдіївці зараз чергують військові патрулі: вони не пускають на територію міста добровольців і перевіряють військових без розпізнавальних знаків, які теоретично могли б виявитися солдатами ДУК ПС.

Читайте також: Грабіжники "косять" під Правий сектор

"Про роззброєння Правого сектора, поки що, не йдеться. Так, і взагалі про ПС у свій час забули - до того, як хлопці загинули на Бутівці. Тепер вже згадали, і генерали стали тиснути на офіцерів, а потім далі по драбинці, щоб спихнути один на одного провину. Як не крути, загиблі вважаються цивільними, а їх на шахті взагалі ніяк бути не повинно було, плюс на міну так просто не спишеш ", - розповів боєць.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
бій, передова, Правий сектор
Вибір редакції, Політика
24.04.2018
День міжнародної солідарності трудящих перейменований в День праці
0
0
15:20 24.04.2018
Ці поради допоможуть вам не витрачати зайве
0
0
14:55 24.04.2018