Група Рейтинг спільно з International Republican Institute, запропонувала жителям українських міст оцінити якість послуг, роботу місцевої влади та інші показники.

У п'ятірку лідерів увійшли Вінниця, Харків, Тернопіль, Львів і Чернівці. Київ опинився лише на 14-му місці. По жодному з численних показників роботи влади, столиця не потрапила навіть до п'ятірки кращих, а соціологічні дослідження якості життя в українських містах опустили рівень життя столиці.

"Ви тільки вдумайтеся, коли ми прийшли до влади, адміністрація була повністю зруйнована, на Майдані стояли намети. Комунікації між адміністративними управліннями практично були відсутні, все знаходилися в різних будівлях. Купа документів була втрачена. А яку величезну і вагому роботу зробив я і моя команда видно відразу", - сказав одного разу Віталій Кличко журналістам.

Прийшовши до влади, мер почав з аудиту роботи попередників. Тоді знайшли порушень на 500 млн. грн, та всі матеріали передали в правоохоронні органи. Звільнили 50 осіб. І почали працювати в своєму напрямі.

Робота київської мерії кипить. І прикладів для гордості багато. У 2015 році, Кличко з командою дали городянам право на пільговий проїзд у транспорті. Але Кабінет міністрів відмовився фінансувати подібну розкіш. Потім мер приступив до знесення нелегальних кіосків, що спричинило за собою мітинги підприємців і бійку під стінами мерії. Потім підняв тарифи на проїзд в міському транспорті. Під стінами мерії тут же зібралися люди. Під час мітингу у КМДА люди в камуфляжі і активісти влаштували бійку. Проти мітингувальників застосували сльозогінний газ. Активісти принесли під мерію шини і підпалили. Мер і його команда запустили ще й програму з продажу соціального хліба, що передбачало собою відкриття 200 магазинів. Такі магазинчики відкрилися - ось тільки спостерігаючи за їх роботою, простіше купити хліб на 50 коп. дорожче, а не стояти по три години в черзі пересварившись з покупцями. Зовсім недавно мер затіяв "війну" з пробками. Колесив по Києву на дорогому велосипеді з мотором. Показуючи своїм прикладом киянам, як можна з легкістю дістатися на роботу минаючи двох годинні пробки. Більш того, мер запустив проект "Питна вода з під крана" в Оболонському районі та відкрив реконструйовану пішохідну зону на Дніпровській набережній.

Популярні новини зараз
"Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня Життя стане солодшим без цукру: в Україні супермаркети оновили ціни на сіль, майонез та кетчуп Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей Гроші на дітей: в Україні збільшилася сума допомоги батькам новонародженої дитини
Показати ще

"У Кличка немає зрозумілої довгострокової стратегії розвитку, немає глобальних змін, нелегальна забудова триває, проблеми ЖКГ і МАФів, або просто ларьків, так і не вирішені. Серед нелегальних забудовників, є люди, близькі до самого Кличка. Так, права на земельну ділянку біля метро Осокорки, яка нещодавно стала полем битви між городянами і охороною будівництва, мала фірма Скай-Буд ЛТД, власником якої виявився Сергій Котвицький, депутат Київради від фракції УДАР-Солідарність. Після інциденту Кличко, запропонував тому здати мандат, але публічно отримав відповідь - ні", - каже депутат Київради Василь Гацько.

"Коли Кличко прийшов до влади, він одразу розставив пріоритети. А саме боротьба з корупцією, прозорий бюджет, залучення інвестицій, зміна системи управління містом, інвентаризація міського майна і формування в місті команди професіоналів-управлінців. Однак, ніяких істотних результатів у роботі досі немає. Кличко не вдалося реалізувати понад 50 власних обіцянок. Це і стало однією з ключових причин такого тотального падіння рейтингу підтримки мера і падіння рівня життя столиці", - розповів регіональний аналітик "Слова і Діла" Олександр Філоненко

Кличко задоволений своєю роботою і мабуть щоб показати свої успіхи в квітні цього року оголосив конкурс на фото кращих видів Києва. Кияни ж визнали це знущанням і стали викладати фотографії калюж на центральних вулицях Києва, розбитих доріг, бомжів, брудних і невпорядкованих кварталів української столиці.

"Шановний товариш мер, ви знущаєтеся?" - прокоментувала ініціативу киянка Ірина Остапенко.